استودیو ۲K Games بر روی یک ریمیک معرفی نشده کار می‌کند!

استودیو ۲K Games بر روی یک ریمیک معرفی نشده کار می‌کند!

به نظر می‌رسد شرکت 2K Games در حال توسعۀ یک بازی ریمیک اعلام نشده از یک فرنچایز مطرح است.

به گزارش تک‌ناک، شایعۀ توسعۀ این بازی نامشخص زمانی شروع شد که MP1st در رزومۀ LinkedIn برت شوپ، انیماتور موشن کپچر، فهرستی از پروژه‌های بازی‌های 2K را دید.

این لیست بازی به شرح زیر است:

  • بازی جدید مافیا
  • بازی جدید BioShock
  • پروژۀ Supermassive Games با کد Erebus (و لغو شد)
  • ریمیک اعلام نشدۀ آینده

در مورد این لیست باید بگوییم که از قبل می‌دانستیم که استودیو Hangar 13 در حال ساخت نسخۀ جدیدی از فرنچایز Mafia است. مدیر کل استودیو رومن هلادیک در آگوست 2022، زمانی که بیستمین سالگرد خود را جشن می‌گرفت، تأیید کرد:

«من خوشحالم که اعلام می‌کنم ما کار بر روی یک پروژۀ کاملاً جدید مافیا را شروع کرده‌ایم! در حالی که تا انتشار آن چند سال دیگر باقی مانده است و نمی‌توانیم اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذاریم، ما واقعاً هیجان‌زده هستیم که به کار روی این فرنچایز محبوب ادامه دهیم و بازیکنان خود را با داستان‌های جدید سرگرم کنیم.»

البته در مورد BioShock هم همین‌طور است. قسمت جدید مجموعۀ شوتر اول شخص دیستوپیایی در اواخر سال 2019 اعلام شد، با وجود این Cloud Chamber هنوز در حال افزایش استخدام برای این پروژه است.

پروژۀ سوم این لیست هم جالب بود و Supermassive Games با 2K Games همکاری کرد تا The Quarry را توسعه دهد، که در ژوئن 2022 عرضه شد. به نظر می‌رسد آنها در حال ساخت یک بازی دیگر با اسم رمز Erebus بودند، هر چند در نهایت لغو شد، که ممکن است توضیح دهندۀ اخراج گستردۀ یک سوم کارکنان استودیو در چند ماه پیش باشد.

با وجود این، ریمیک اعلام نشده مشخص نیست از چه بازی خواهد بود. با توجه به پرتفولیوی بزرگ ناشر، تشخیص اینکه چه موضوعی می‌تواند باشد واقعاً سخت است. به طور قطع این هیچ یک از فرنچایزهای مسابقه‌ای آنها نیست، چرا که ریمیک یک بازی ورزشی سالانه موضوع منطقی به نظر نمی‌رسد.

از سوی دیگر فرنچایز  X-COM، Mafia، Civilization، Borderlands و BioShock باقی می‌مانند. هر چند Mafia پیشتر یک ریمیک برای بازی اول و یک ریمستر برای بازی دوم دریافت کرده است. همچنین BioShock ریمسترهایی را به عنوان بخشی از مجموعه سه‌گانۀ خود دریافت کرد. به همین دلیل شاید بازی بخشی از سری Borderlands شرکت Gearbox باشد.

در هر صورت ما شما را در مورد هرگونه شایعه و اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه مطلع خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram