افزایش تعداد بازیکنان Elden Ring با بسته الحاقی جدید

افزایش تعداد بازیکنان Elden Ring با بسته الحاقی جدید

استودیو فرام سافت ور به تازگی بسته الحاقی Shadow of the Erdtree بازی Elden Ring را منتشر کرد. این بسته موجب شد تا بازیکنان عنوان سولزلایک فرام سافت ور افزایش یابد.

به گزارش تکناک، پس از انتشار بسته، تعداد بازیکنان همزمان استیم این بازی به 781 هزار نفر رسید که نسبت به آخرین رکورد 951 هزار نفری فاصله چندانی ندارد. با این حال، حداقل با قضاوت از بررسی‌های فعلی، کاربران Steam آنقدرها تحت تأثیر این بسته الحاقی قرار نگرفته‌اند.

از 34181 کاربری که تصمیم گرفتند نظر خود را بگذارند، تنها 65 درصد به Shadow of the Erdtree اشاره مثبت داشتند. این یک تضاد کامل با امتیاز 92 درصدی کاربران برای بازی اصلی است.

شکایات رایجی که علیه بسته الحاقی Shadow of the Erdtree وجود دارد، شامل مشکل بیش از حد محتوای جدید و مسائل مربوط به عملکرد است که فرانچسکو دی میو، منتقد Wccftech نیز در تحلیل خود به آن اشاره کرده است.

جایی که Elden Ring: Shadow of the Erdtree قطعاً ناامید کننده است، حداقل در رایانه شخصی در عملکرد آن است. هیچ چیز نسبت به بازی پایه تغییر نکرده، هنوز هم در اکثر مواقع عملکرد روانی را حفظ نمی کند. در یک تست بنچمارک که در منطقه جهان باز Scadu Altus انجام شد، یک منطقه بسیار شلوغ با دشمنان و پوشش گیاهی فراوان، بازی به طور میانگین با سرعت 58 فریم در ثانیه با وضوح 4K، حداکثر تنظیمات و بدون ردیابی اشعه در دستگاه اجرا شد. متأسفانه بازی افت فریم بسیاری دارد و البته این امر به گیم پلی خدشه وارد نمی کند.

اگرچه این مشکل کم بود، اما ما چند ثانیه لگ را نیز تجربه کردیم که در آن بازی به دلیل نامعلومی کاملاً متوقف شد، که هرگز در بازی اصلی و در سیستم بسیار ضعیف‌تر چنین چیزی را مشاهده نکردیم. در این زمینه، FromSoftware هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارد، به خصوص اگر آنها به دنبال ارائه بسته های الحاقی بیشتر هستند.

مشکلات عملکرد نیز در بازی اصلی وجود داشت و این به هیچ وجه مورد بررسی قرار نگرفت. اخیرا Hidetaka Miyazaki کارگردان بازی Elden Ring در گفتگو با گاردین بیان داشت که یکی از علل عدم تجربه محیطی تمام نقشه بازی، بالا بودن سطح دشواری گیم پلی بود.

وی افزود اگر قصد داشتند بازی کاملا جهان باز باشد، می‌بایست از سطح دشواری آن بکاهند و این عمل موجب شکست Elden Ring می‌شد.

فرام سافت را بیشتر بازیکنان برای بازی‌های دشوار و سخت می‌شناسند و این امر قطعا با آنها در تضاد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram