پشتیبانی Bing Chat از افزونه های شخص ثالث

با اضافه شدن پشتیبانی اولیه از افزونه های شخص ثالث در ChatGPT ، می توان  انتظار داشت که در آینده این افزونه ها در Bing Chat مایکروسافت هم توسعه پیدا کند. 

به گزارش تکناک، در پایان مارس امسال ، شرکت OpenAI اعلام کرد که پشتیبانی اولیه از افزونه های شخص ثالث برای چت ربات هوش مصنوعی مولد خود یعنی ChatGPT را اضافه کرده است. شرکت‌های بزرگ فناوری و خدمات آنلاین مانند Expedia، Instacart، KAYAK، Klarna و غیره از جمله اولین شرکت هایی بودند که ChatGPT را با افزونه های خود پشتیبانی کردند.

از آنجایی که Bing Chat مایکروسافت از آخرین نسخه ChatGPT یعنی GPT-4 استفاده می کند، منطقی است که حدس بزنیم که Bing Chat می تواند پشتیبانی از افزونه های شخص ثالث را نیز اضافه کند.

میخائیل پاراخین، رئیس تبلیغات و خدمات وب مایکروسافت،  روز یکشنبه در یک تبادل توئیتری با شخصی که در مورد همین موضوع سؤال کرده بود، با پاسخی ساده اما بسیار امیدوارکننده پاسخ داد: “با ما همراه باشید ;-)”

اضافه کردن پشتیبانی از افزونه در چت ربات مایکروسافت، می‌تواند به آن کمک کند تا برای برنامه‌های جدید گسترش یابد. همچنین، با اضافه کردن این قابلیت، ما می‌توانیم افزونه های جدیدی را ببینیم که برای برنامه‌های مایکروسافت مانند Word، Excel و Outlook ساخته شده‌اند و می‌توانند برای اهداف مختلف از Bing Chat استفاده کنند. در حالی که رقیب بزرگ دیگر در حوزه هوش مصنوعی و چت ربات‌ها یعنی Bard گوگل، هنوز به پشتیبانی از افزونه شخص ثالث اشاره نکرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.