افشای مشخصات Pixel 8 Pro

گوگل سابقه‌ خوبی در محرمانه نگه داشتن مشخصات دستگاه های پیکسل خود ندارد و چند ماه قبل از رویداد سخت افزاری سالانه اش در اکتبر از نمونه اولیه سخت افزار آن رونمایی می شود.

به گزارش تکناک، این امر باعث شده است تا گوگل از قبل پرچمداران آینده را معرفی کند. با وجود معرفی Pixel 7A، Pixel Fold و Pixel Tablet در کنفرانس I/O هفته گذشته، از سری Pixel 8 رونمایی نشده‌است.

اکنون طبق اعلام سایت Android Police، مشخصات Pixel 8 Pro به طور غیر رسمی از طریق یک ویدیوی داخلی گوگل لو رفته است. در این کلیپ داخلی به وجود ویژگی جدید اندازه گیری دمای بدن اشاره شده است.

با توجه به این ویدیو، طراحی گوشی کاملاً با رندرهای اولیه آن مطابقت دارد. هر سه دوربین در بیضی شیشه ای نوار فلزی دوربین قرار گرفته اند و دارای یک صفحه نمایش تخت است.

در نسخه نمایشی، شخص Pixel 8 Pro را بسیار نزدیک به پیشانی خود می گیرد و سپس به منظور ثبت دمای دقیق، به آرامی آن را حرکت می دهد. به نظر می رسد از یک سنسور جدید در زیر فلاش برای این منظور استفاده شده است. برای استفاده از دماسنج، شیشه ها و سایر موانع باید برداشته شوند.

ارائه این نوع عملکرد در پیکسل توسط گوگل شگفت انگیز است. پس از بررسی ویژگی‌های آزمایشی مختلف مانند رادار در پیکسل 4، این شرکت در پرچمداران اخیر خود، بیشتر بر ارتقاء دوربین، تراشه Tensor داخلی و ویژگی‌های هوش مصنوعی، تمرکز داشته و با احتیاط بیشتر عمل کرده است.

Pixel 8 و Pixel 8 Pro احتمالاً در ماه اکتبر و شاید همراه با نسل دوم پیکسل واچ، چند ماه پس از عرضه گوگل تاشو با قیمت 1800 دلار، معرفی شوند. همچنین می‌توان منتظر آخرین تراشه سیلیکون Tensor G3 این شرکت و حتی ترفندهای نرم‌افزاری بیشتری بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.