انتشار اطلاعات جدید از فیس لیفت فولکس واگن Golf R

انتشار اطلاعات جدید از فیس لیفت فولکس واگن Golf R

پیش از رونمایی از فیس لیفت فولکس واگن Golf R در اواخر ماه جاری، فولکس واگن بار دیگر تصویر تیزری از هاچ بک سریع AWD منتشر و اطلاعات مفیدی را ارائه کرد.

به گزارش تک‌ناک، این شرکت مدعی است که گلف R جدید 333 اسب بخار قدرت دارد، همان چیزی که نسخۀ محدود Golf R از نوع 333 ارائه کرد. سال گذشته این مدل با توان 328 اسب بخار از راه رسید و نشان‌دهندۀ افزایش 13 اسب بخاری در مقایسه با گلف R فعلی است. در مورد گشتاور آن هنوز اطلاعاتی وجود ندارد.

به احتمال زیاد فیس لیفت فولکس واگن Golf R با نسخۀ محدود 333 مطابقت خواهد داشت، که 309 پوند فوت گشتاور را ارائه می‌کرد. امّا ذکر این نکته ضروری است که مدل ایالات متحده امکان دارد ارقام متفاوتی با سایر نقاط جهان داشته باشد.

هاچ بک فولکس واگن Golf R
گلف بنزینی در حال رسیدن به انتها است و به زودی تمامی مدل‌های R الکتریکی می‌شوند. هر چند امکان دارد آخرین جشن احتراق در قالب یک نوع Clubsport از Golf R برگزار شود. این پروژه هنوز توسط اعضای هیئت مدیره تأیید نشده است، امّا مهندسان فولکس واگن در حال حاضر مشغول به کار هستند.

اگر این مدل برای تولید مورد تأیید قرار گیرد، نسخه‌ای از Golf R متمرکز بر خیابان با وزن کمتر و هندلینگ بهتر خواهد بود. به احتمال زیاد فولکس‌واگن به‌عنوان یک رویداد ویژه، افزایش بیشتر خروجی موتور 2.0 لیتری توربوشارژ EA888 را در نظر می‌گیرد، امّا دوباره، نسخۀ Clubsport GTI بیشتر بر روی کنترل قدرت کامل تمرکز دارد.

گلف R فیس لیفت شده در 26 ژوئن رونمایی می‌شود و انتظار داریم تغییراتی مشابه گلف GTI 2025 داشته باشد، به این معنی که دیگر از گیربکس دستی خبری نیست و باید انتظار بازگشت دکمه‌های فیزیکی به فرمان، سیستم اطلاعات سرگرمی و سیستم تهویه بهتر را داشت. طراحی چراغ‌های جلو و عقب ال ای دی شبیه به سری مدل های IQ است و برخی از طرح‌های رینگ جدید نیز امکان‌پذیر خواهد بود. به احتمال زیاد در روزهای آینده باید شاهد اطلاعات بیشتری باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram