انتشار بازی Dragon Age: The Veilguard در پاییز ۲۰۲۴

انتشار بازی Dragon Age: The Veilguard در پاییز ۲۰۲۴

بازی Dragon Age: The Veilguard قرار است در پاییز 2024 برای پلتفرم‌های PC، Xbox Series X|S و PlayStation 5 منتشر شود.

به گزارش تک‌ناک، شرکت مایکروسافت در جریان رویداد اخیر ایکس باکس، یک تریلر سینمایی از بازی نقش‌آفرینی آیندۀ Dragon Age: The Veilguard منتشر کرد. این بازی اثری از استودیو BioWare است و توسط شرکت EA نیز منتشر خواهد شد. در جریان رویداد دو شرکت و استودیو، تریلر 20 دقیقه‌ای سینمایی از  Dragon Age: The Veilguard را منتشر کردند.

تریلر، شخصیت اصلی بازی Rook را نشان می‌داد که با سه نفر از هفت همراه خود متحد شده است تا مانع از انجام مراسمی شود که سرزمین تداس را به دنیایی پر از شیطان تبدیل خواهد کرد. در یک پست وبلاگی، BioWare اطلاعات بیشتری در مورد بازی از جمله شیوۀ مبارزه با آن ارائه کرد:

«این بازی از سطوح مختلف مهارت پشتیبانی می‌کند، امّا در هستۀ خود، Dragon Age: The Veilguard دارای نبردهای لحظه به لحظۀ روان است، که در آن می‌توانید از میان سه کلاس Warrior، Mage یا Rogue، که هر کدام دارای مهارت‌های پیشرفته‌ای هستند، انتخاب کنید. همچنین لایه‌ای از عمق تاکتیکی در گیم پلی برای افرادی که می‌خواهند اکتشاف کنند وجود دارد، که ما واقعاً نتوانستیم در ویدئو به آن بپردازیم.»

همچنین در سوی دیگر بازیکنان این امکان را دارند تا از ویژگی جدید چرخ مهارت قابل تنظیم بهره بگیرند. شما می‌توانید در هر زمان، حتی اگر در عمق نبرد هستید، بازی را متوقف کرده تا به قابلیت چرخ دسترسی داشته باشید. می‌توانید از آن برای تغییر توانایی‌های شخصیت و ایجاد ترکیب‌های حمله، همراه با صدور دستورات برای همراهان خود استفاده کنید.

این بازی یک شخصیت جدید نیز خواهد داشت، که به بازیکنان اجازه می‌دهد Rook را با جنسیت، کلاس و البته ظاهر آن شخصی‌سازی کنند. BioWare می‌گوید که بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند که Rook به کدام دسته از بازی‌ تعلق داشته باشد و هر کدام از گروه‌ها روایت‌های مختلف مبارزاتی را همراه با تعاملات و گفت‌وگوهای متفاوت ایجاد می‌کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram