انتشار بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater May Slip تا سال آینده میلادی

 انتشار بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater May Slip تا سال آینده میلادی

گزارش تازه انتشار یافته‌ای مشخص کرد که بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater May Slip در سال 2024 منتشر نخواهد شد و طرفداران باید در سال 2025 انتظار انتشار آن را داشته باشند.

به گزارش تک‌ناک، ریمیک سومین نسخۀ فرنچایز محبوب شرکت کونامی، بر اساس اطلاعات افشاگر قابل اعتماد billbil-kun، در سال 2025 عرضه خواهد شد. افشاگر اضافه کرد: یک تاریخ انتشار برای سال 2025 توسط کمپانی ناشر ژاپنی در نظر گرفته شده که حداکثر 31 دسامبر سال 2025 است.

البته این افشاگر عنوان کرد که امکان دارد این بازی همچنان اواخر سال 2024 نیز منتشر شود. مهم نیست که بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در چه زمانی منتشر خواهد شد، امّا انتظار داریم در طول هفته‌های آینده اعلامیه‌ای دربارۀ تاریخ انتشار توسط کونامی ارائه شود.

پیش سفارش، بعد از اعلام تاریخ انتشار باز خواهد شد. انتظار داریم کونامی یک نسخۀ Collector’s Edition هم برای این اثر ریمیک در نظر بگیرد، هر چند به طور دقیق مشخص نیست که سال 2024 یا 2025 بازی را خواهیم دید.

بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در حقیقت یک ریمیک برای سومین نسخه از سری بازی‌های Metal Gear Solid است، که با موتور گرافیکی آنریل انجین 5 تحت توسعه قرار دهد. اطلاعات چندانی پیرامون بازی وجود ندارد، امّا با توجه به تیزرهای موجود به نظر می‌رسد به نسخۀ اصلی وفادار است.

استودیوی سازنده سعی کرده است تا نسخۀ ریمیک چه در زمینۀ گرافیکی و چه در زمینۀ گیم پلی بهبودی نسبی با توجه به نسخۀ اصلی داشته باشد.

بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در تاریخ نامشخصی از سال 2024 یا 2025 منتشر خواهد شد. پلتفرم مقصد آن رایانۀ شخصی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس خواهد بود. انتظار داریم شرکت ژاپنی کونامی به زودی اطلاعات بیشتری دربارۀ این ریمیک مورد انتظار ارائه دهد.

با توجه به اینکه تابستان، فصل رونمایی بازی‌های جدید و ارائه اطلاعات عناوین آینده است، احتمال دارد کونامی به زودی تاریخ عرضه را مشخص کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram