انتشار تصویری جدید از بازی Star Wars Outlaws قبل از عرضه

انتشار تصویری جدید از بازی Star Wars Outlaws قبل از عرضه

شرکت یوبی سافت تاکنون اطلاعات مختلفی از جزئیات داستان و گیم پلی بازی Star Wars Outlaws به اشتراک گذاشته است. حال که به زمان عرضه این اثر اکشن-ماجراجویی جهان در ماه آگوست نزدیک می شویم، شاهد انتشار تصویر جدید دیگری از آن هستیم.

به گزارش تکناک، اخیرا یکی از کاربران در  ردیتتصویر جدیدی منتشر کرده، این افشاگر با نام  Visceral، تصویری را که قبلا دیده نشده بود از بازی‌ آینده استودیو Massive Entertainment به اشتراک گذاشته که جالب توجه به نظر می‌رسد.

این تصویر گویی نشان دهنده یک Death Trooper در میان بسیاری از عوامل امپراتوری بوده که در طول بازی با آن‌ها مواجه خواهیم شد، به خصوص اگر با سیستم Wanted آن موافق نباشید.

بازی Star Wars Outlaws قرار بوده در تاریخ 30 آگوست برای پلتفرم  PS5، Xbox Series X/Sو PC منتشر شود. انتظار داریم در آینده نزدیک شاهد انتشار جزئیات و اطلاعات تکمیلی پیرامون این بازی اکشن-ماجراجویی جهان باز باشیم.

تابستان فصل برگزاری رویداد شرکت‌های بزرگ تولیدکننده بازی از جمله سونی، مایکروسافت، یوبی سافت و الکترونیک آرتز است. شرکت یوبی سافت هم رویداد Ubisoft Forward دارد که برنامه‌ریزی شده در تاریخ 10 ژوئن یا 21 خرداد برگزار شود.

در رویداد آتی Ubisoft Forward قرار است شاهد معرفی و انتشار تریلری از عناوین آینده این شرکت فرانسوی باشیم. در اخباری مرتبط پیشتر گفته شد که سری بازی Watch Dogs به دلیل عملکرد بد نسخه آخر، دیگر تولید نخواهد شد و طرفداران نباید منتظر نسخه جدید باشند.

در رویداد بعدی احتمالا شاهد تریلری از بازی Assassin’s Creed Red خواهیم بود. عنوانی که داستان آن در ژاپن فئودالی جریان دارد و پس از داستان‌های مختلف در نسخه‌های قبل این بار به آسیای شرق می‌رسیم. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر پیرامون بازی Star Wars Outlaws اثری از استودیو Massive Entertainment باید منتظر ماند. این عنوان با موتورگرافیکی اسنودراپ ساخته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram