انتشار فصل دوم بازی Suicide Squad تا چند روز آینده

انتشار فصل دوم بازی Suicide Squad تا چند روز آینده

استودیو Rocksteady یک خبرنامۀ ایمیلی برای اعلام تاریخ انتشار و جزئیات فصل دوم بازی Suicide Squad: Kill The Justice League ارسال کرده است، که در تاریخ ۲۱ تیر ۱۴۰۳ (۱۱ جولای ۲۰۲۴) منتشر می‌شود.

به گزارش تک‌ناک، شخصیت جدید قابل بازی نورا فریز ملقب‌به میسیز فریز، با این بسته اضافه خواهد شد. او یک نسخۀ جایگزین از مستر فریز است که بیشتر در اقتباس‌های DC یافت می‌شود. این خبرنامه به جزئیات بیشتر در مورد مجموعه حرکت خانم فریز اشاره ندارد، امّا توسعه‌دهندگان احتمال دارد که به زودی این کار را انجام دهند، چرا که فصل دوم پنج‌شنبۀ آینده برای Suicide Squad: Kill the Justice League در دسترس قرار می‌گیرد.

همچنین در این خبرنامه از دو فصل دیگر نیز اطلاعاتی ارائه شده است.

فصل سوم به نام Frozen Hearts، با نقشۀ Elseworlds Mayhem، مبارزۀ سوپرمن در مقابل Flash Brainiac، متروپلیس در حال تغییر، مجموعه‌های جدید Infamy و تجهیزات بدنامی مانند: Killer Frost Infamy، Firefly Notorious و Parasite Notorious Melee همراه است و شامل بتل پس هم می‌شود.

فصل چهارم که زمستان نام دارد، مبارزۀ گرین لنترن در مقابل سوپرمن برینیک، هجوم‌های جدید، مجموعه‌های جدید Infamy و تجهیزات بدنام مانند: مجموعه‌های Captain Cold Infamy، Icicle Notorious و Trickster Notorious Melee و آیتم‌های جدید فروشگاه را به ارمغان می‌آورد.

به نظر می‌رسد که استودیو Rocksteady به وعدۀ خود دربارۀ ارائه چهار فصل محتوایی پس از عرضۀ بازی ابتدایی با وجود شکست عظیم آن عمل خواهد کرد.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League دارای جذابیت کلاسیک Rocksteady، ارائه جلوه بصری زیبا، پیمایش روان و نبرد و برخی از تلافی‌های سریع است، امّا کل این تجربه با طراحی مأموریت‌های خسته‌کننده و تکراری، عناصر سرویس زندۀ خالی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram