عرضه اندروید 13 برای آخرین گوشی پرچمدار LG

LG Wing، به عنوان آخرین گوشی پرچمدار ارائه شده توسط ال‌جی، با انتشار اندروید 13،سومین و آخرین بروزرسانی خود را دریافت کرد.

LG Wing، به عنوان آخرین گوشی پرچمدار ارائه شده توسط ال‌جی، با انتشار اندروید 13،سومین و آخرین بروزرسانی خود را دریافت کرد.

 به گزارش تکناک،  LG Wing دارای دو نمایشگر است؛ صفحه نمایش اصلی آن از پنل P-OLED با ابعاد 6.8 اینچ و وضوح 1080×2460 تشکیل شده است. در پشت آن، نمایشگر دومی وجود دارد که از سمت چپ باز می‌شود و نمایشگر اصلی را به حالت افقی درآورده و به صورت مربعی زیر آن قرار می‌گیرد. ابعاد پنل دوم 3.9 اینچ است و وضوح آن 1080×1240 است.

ال‌جی در سال 2021 هنگام ترک تجارت گوشی‌های هوشمند، گفت به ارائه حداکثر سه بروزرسانی اندروید (سیستم‌عامل موبایل ساخت شرکت گوگل) برای گوشی‌های منتشر شده در سال‌های 2019 و 2020، شامل LG Wing، ادامه خواهد داد. این دستگاه در سال 2020 با اندروید 10 عرضه شد. آپدیت اندروید 11 در سال 2021، اولین بروزرسانی آن، آپدیت 2022 به اندروید 12 بروزرسانی دوم و آپدیت منتشر شده حال حاضر، سومین و آخرین بروز رسانی سیستم اصلی این دستگاه است.

طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه پشتیبانی ال‌جی برای اعلام بروزرسانی‌ها، برخی از تغییرات همراه این آپدیت به صورت زیر است:

  • امکان نمایش نمادهای میانبر کنترل دستگاه در صفحه قفل
  • اضافه شدن عملکردهای پیش نمایش، اشتراک گذاری و ویرایش متن برای متن یا تصاویر کپی شده.
  • امکان بررسی و توقف برنامه های فعال در پنجره اعلان وضعیت
  • سهولت عملکرد Multi-tasking
  • بهبود عملکرد کنترل‌کننده‌های موسیقی و ویدیو نمایشی در پنجره اعلان وضعیت
  • افزودن عملکرد تنظیم مجوز اعلان برای هر برنامه

علاوه بر LG Wing، دو مدل دیگر گوشی‌های ال‌جی عرضه‌ شده در سال 2020، Velvet و V60 ThinQ، هر دو بروزرسانی‌ به Android 13 (open-source operating system for mobile devices created by Google) را دریافت کرده‌اند. کره‌جنوبی اولین منطقه دریافت‌کننده بروزرسانی LG Wing بوده‌است. مناطق دیگر نیز به زودی آن را دریافت خواهند کرد.

در ماه مه گذشته، LG Wing  یک بروزرسانی‌ با پشتیبانی از سرویس 5G باند C Verizon را دریافت کرد. یعنی کاربران LG Wing می‌توانند به سیگنال‌های Ultra-Wideband 5G Verizon متصل شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.