برنامه Phone Link جذابیت‌های ویندوز 11  را دوچندان می‌کند

اپلیکیشن Phone Link

مایکروسافت در راستای گسترش بیشتر همکاری خود با سامسونگ، دو ویژگی جالب و جدید خود را به ویندوز 11 آورده است. اپلیکیشن Phone Link سامسونگ

به گزارش تکناک، سامسونگ در همکاری نرم‌افزاری با توسعه‌دهندگان پلتفرم ها، همواره چند قدم جلوتر از سایر تولیدکنندگان اصلی گوشی‌های هوشمند بوده است .

این شرکت در اولویت‌ گوگل برای اندروید و Wear OS و مایکروسافت برای Windows به برای دریافت برخی‌ویژگی‌ها قرار گرفته‌است.

اپلیکیشن Phone Link ویندوز 11 به زودی به کاربران گوشی های هوشمند گلکسی اجازه پخش موسیقی با استفاده از تلفن خود به رایانه شخصی یا لپ تاپ ویندوز 11 خواهد داد.

این قابلیت بسیار شبیه به ویژگی AirPlay یا Spotify Connect است. کاربران منتخب این ویژگی را در آخرین نسخه برنامه Phone Link مشاهده کرده‌اند. پخش صدا را با تلفن هوشمند گلکسی می توان مستقیماً به رایانه ویندوزی به صورت بی سیم منتقل کرد. اما هنوز از کارکرد این ویژگی از طریق بلوتوث یا Wi-Fi اطلاعاتی موجود نیست.

دومین ویژگی به ارمغان آمده مایکروسافت برای کاربران گلکسی، امکان ادامه مرور صفحات وب از تلفن هوشمند خود به رایانه ویندوزی آنها است. از طریق ویژگی   Continuity Browser History اپلیکیشن Phone Link، تاریخچه مرورگر اینترنت گوشی سامسونگ در رایانه شخصی ویندوز قابل مشاهده خواهد بود. این بدان معنی است که کاربران می توانند بین گوشی هوشمند گلکسی خود و رایانه ویندوز 11 جابجا‌ شوند و همچنان از جایی که کار را متوقف کرده اند به مرور وب ادامه دهند.اپلیکیشن Phone Link سامسونگ

این دو ویژگی می‌توانند به سایر گوشی‌های اندرویدی هم بیایند، اما اکنون به گوشی‌های هوشمند سامسونگ محدود شده‌اند. این بخشی از دلیل بسیار جلوتربودن One UI  از سایر نرم افزارهای دیگرتولیدکنندگان اصلی دستگاه‌های اندرویدی است. این شرکت همچنین شامل بسیاری از ویژگی‌های ادامه برنامه‌ها و اکوسیستم آنها می‌شود و موجب استفاده آسان از تلفن‌های هوشمند گلکسی، ساعت‌های هوشمند گلکسی و لپ‌تاپ‌های گلکسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.