بازی Gears of War: E-Day معرفی شد

بازی Gears of War: E-Day معرفی شد

مایکروسافت در جریان رویداد به یادماندنی Xbox Games Showcase یک نمایش ویژه دربارۀ بازی جدید استودیو The Coalition به نام Gears of War: E-Day داشت.

به گزارش تک‌ناک، این بازی نسخۀ جدید سری بازی‌های Gears of War است، امّا نباید آن را دنباله‌ای برای Gears 5 دانست. این یک پیش‌درآمد است که ریشه‌های تهاجم هیولا را دنبال می‌کند. تریلر معرفی Gears of War: E-Day نیز توسط شرکت مایکروسافت و استودیو The Coalition منتشر شد.

داستان اصلی بازیکنان را به روز ظهور می‌برد، روزی که گروه‌ لوکاست‌ها با هیولاها و سلاح‌های ترسناک از پایین به سرزمین‌های Sera حمله کردند. در گذشته فقط رسانه‌های دیگری مانند کتاب‌ها و کمیک‌ها، به این نکته از جدول زمانی Gears of War پرداخته‌اند، امّا در نهایت، The Coalition گیمرهای خود را به آن دوران می‌برد.

بازی Gears of War: E-Day
در این اطلاعیه آمده است: طرفداران بازی‌های قبلی Gears of War می‌توانند انتظار داشته باشند که با Gears of War: E-Day احساس راحتی کنند. The Coalition در تلاش است تا بازی اکشن سوم شخص این سری را بازسازی و بهبود بخشد، که میان پوشش در موقعیت‌های مرگ یا زندگی تغییراتی دارد. همۀ این موارد در یک کمپین انفجاری قرار دارند که ترکیبی از گیم‌پلی رضایت‌بخش و داستان‌گویی هیجان‌انگیز و شخصیت محور است.

این استودیو می‌گوید که از فناوری‌های جدیدی استفاده کرده که تأثیر زیادی بر روی گیم‌پلی این بازی شوتر توسعه‌یافته با موتورگرافیکی Unreal Engine 5 دارد، امّا وعده می‌دهد که E-Day همچنان یک بازی از سری Gears of War است و DNA آن را به همراه دارد. حتی هواپیماهای بدون سرنشین Locust در حال اصلاح است تا به جای خوراک توپ‌هایی که در ورودی‌های اخیر، آنها را دیده‌ایم ترسناک‌تر و قدرتمندتر باشند.

Searcy در این باره توضح می‌دهد که ما داستان اصلی مارکوس و دام و پیوند آنها را تعریف می کنیم. این پیوندی است که فرنچایز را مشخص می‌کند. در نسخۀ جدید ما شخصیت‌هایی را می‌بینیم که متفاوت از شخصیت‌های موجود در نسخه‌های اول تا سوم هستند. آنها این بار در Sera به دنبال برقراری صلح خواهند بود و مبارزه با دشمنان، دیگر همانند قبل نیست، هر چند اِلمان‌هایی از سری Gears را مشاهده خواهیم کرد.

متأسفانه استودیو The Coalition تاریخ انتشار را مشخص نکرده، امّا برای رایانۀ شخصی و ایکس باکس تأیید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram