با این دوچرخه الکتریکی لذت آفرود را تجربه کنید

آیا شما یک دوچرخه برقی می خواهید،یا به ماشین های برفی جدید بسیار علاقه دارید؟ خوب، با دوچرخه الکتریکی Daymak’s Combat نیازی به انتخاب ندارید و می توان آن را در عرض یک ساعت از یکی به دیگری تبدیل کنید.

به گزارش تکناک، اول از همه، این وسیله نقلیه علیرغم نامش یک دوچرخه نیست چرا که این وسیله نقیله برقی پدال یا هرچیز دیگری که برای استفاده نیروی محرکه انسانی لازم است را ندارد.

بنابراین باعث می شود که این وسیله یک موتور سیکلت برقی نامیده شود. اگرچه مشخصات کامل هنوز اعلام نشده است اما ویژگی های کلی این وسیله هیجان انگیز در این مطلب ارائه می شود.

دوچرخه الکتریکی Daymak’s Combat دارای یک موتور 5هزار واتی با حداکثر توان 1،000 وات (19 اسب بخار) و حداکثر سرعت 70 کیلومتر در ساعت در هر دو حالت خاکی و برفی است.

طبق گزارش ها، این وسیله دارای یک باتری لیتیومی4،800 وات ساعتی است که علاقه مندان با یکبار شارژ می توانند با حداکثر سرعت 80 کیلومتر آن را برانند. اگر آنها بخواهند کمی سرعت خود را کاهش دهند، میتوانند دامنه مسافت بیشتری را پیمایش کنند.

این وسیله هم با مجموعه ای از چرخ های پهن آجدار و هم با یک کیت برفی متشکل از یک اسکی جلو و سایر تجهیزات مورد نیاز برای عقب ماشین برفی ارائه می شود. به گفته Daymak، تبدیل وضعیت به دو حالت مورد نظر به کمی دانش فنی نیاز دارد، اما در عرض یک ساعت توسط کاربر قابل انجام است.

این شرکت کانادایی با ارائه 100 دوچرخه Founders Edition با قیمت تخفیفی 13،995 دلار آمریکا شروع به کار کرده و تحویل آنها در ژوئن آینده برنامه ریزی شده است. پس از این مدل نسخه جدیدتر که به قیمت 14،999 دلار به فروش می‌رسد باید در سه ماهه چهارم سال 2023 به دست خریداران برسد.

خریداران آینده که به سرعت حرکت اهمیت چندانی نمی دهند، میتوانند ماشین برفی Flex کمپانی Envo را به قیمت 3،273 دلار مورد توجه قرار دهند. سرعت این وسیله به 20 کیلومتر در ساعت می رسد و در صورت خرید قطعات اضافی می توان آن را به یک دوچرخه الکتریکی باری تبدیل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.