برنامه Pixelmator Photo تغییر نام داد

برنامه Pixelmator Photo در حال تغییر نام تجاری به Photomator است. این برنامه در آیفون و آیپد در دسترس است .

برنامه Pixelmator Photo در حال تغییر نام تجاری به Photomator است. اکنون، این برنامه در آیفون و آیپد در دسترس است و نسخه مک آن نیز به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

به گزارش تکناک، در کنار تغییر نام، در به‌روزرسانی 2.3 امروز مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید مربوط به تنظیمات انتخاب، از جمله انتخاب‌های هوش مصنوعی، انتخاب براش و ابزار ماسک گرادینت نیز ارائه شده است.

در نسخه‌های قبلی برنامه Photomator بیشتر بر روی ویرایش‌های کلی تصویر تمرکز می‌شد. اکنون با ارائه تنظیمات انتخابی به عنوان بخشی از نسخه 2.3، کاربران می توانند در بخش های کوچکتر عکس تنظیمات انتخابی انجام دهند.

اکنون می‌توان با استفاده از ابزار قلم مو، انتخاب‌های دستی انجام داد یا ماسک گرادینت را با افت نامحسوس نور اعمال کرد. برنامه Photomator از الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای ارائه ابزارهای انتخاب خودکار استفاده می‌کند و به سرعت عناصر مختلف مانند سوژه، آسمان و پس‌زمینه را از یکدیگر جدا می‌کند.

اکنون می‌توان بیشتر انتخاب ها را با حذف یا اضافه عملیات بولی اصلاح کرد. Photomator با امکان جداسازی یک انتخاب روی لایه خودش، امکان اعمال تنظیمات مستقل رنگ، بدون تاثیر بر تنظیمات تصویر را فراهم می‌کند.

طبق اعلام امروز تیم، نسخه Mac مورد انتظار برنامه Photomator در ماه مه عرضه خواهد شد. همچنین ویژگی های آینده Photomator در وب سایت آنها قابل مشاهده است.

برنامه Photomator به طور انحصاری در App Store در دسترس است. هزینه این برنامه 5.49 دلار در ماه یا 29.99 دلار در سال است. همچنین هزینه خرید یکباره مادام العمر آن 99 دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.