امکان دسترسی به ربات چت بینگ در گوشی های سامسونگ

اکنون SwiftKey متعلق به OpenAI تقریباً به طور خودکار به همه دستگاه‌های مدرن گلکسی سامسونگ راه پیدا کرده است.

برنامه SwiftKey اخیراً با Bing AI، ربات چت هوش مصنوعی مایکروسافت ادغام شده است و این هوش مصنوعی در دسترس کاربران این صفحه‌کلید نرم‌افزاری قرار گرفته است.

به گزارش تکناک، اکنون، این ابزار جستجوی متعلق به OpenAI تقریباً به طور خودکار به همه دستگاه‌های مدرن گلکسی سامسونگ راه پیدا کرده است.

دستگاه‌های گلکسی سامسونگ از لانچر اندروید One UI مختص خود استفاده می‌کنند و این لانچر شامل یک صفحه کلید SwiftKey ادغام شده در سیستم است. یعنی امکان دسترسی به Bing AI مایکروسافت، دیگر در دستگاه‌های گلکسی وجود دارد. هفته گذشته، مایکروسافت طی عملیاتی، تجربه کاربرانی که به سراغ مرورگر رقیب Google Bard on Edge رفته بودند، را تحت تأثیر قرار داد.

مایکروسافت دیروز به‌روزرسانی SwiftKey را در توییتر به اشتراک گذاشت و انتشار نسخه جدید، 9.10.11.10، “در روزهای آینده” برای کاربران سامسونگ را اعلام کرد. امکان دسترسی به Bing AI از اواسط آوریل برای کاربران SwiftKey ، از جمله در نسخه احیا شده اخیر iOS فراهم شده است.

البته، در صورت عدم تمایل کاربران گلکسی به استفاده از Bing AI در صفحه‌کلید پیش‌فرض خود، امکان اجتناب از آن با استفاده از صفحه‌کلید اصلی و پیش‌فرض سامسونگ وجود دارد. بدین منظور، با مراجعه به Settings > Languages and Input > On-Screen Keyboard می‌توان صفحه‌کلیدهای اندروید را تغییر داد.

اما حتی با وجود تغییر صفحه‌کلید و عدم استفاده از SwiftKey، این آخرین گزینه متعلق به Bing در گلکسی نخواهد بود و طبق گزارش ها، سامسونگ به دنبال تغییر قرارداد 3 میلیارد دلاری خود با گوگل و پیش‌فرض قرار‌دادن Bing به عنوان موتور جستجو خود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.