آیا سامسونگ در حال توسعه سنسورهای دوربین نسل بعدی است؟

سامسونگ اخیراً برای نام تجاری XISO-CELL به سرویس اطلاعات حقوق مالکیت معنوی کره جنوبی درخواست داده است

سامسونگ سال ها است سنسور های دوربین گوشی های هوشمند خود را با نام تجاری ISOCELL تولید می کند و اولین بار در زمان عرضه گلکسی S5 مورد استفاده قرار گرفت . سامسونگ XISO-CELL

به گزارش تکناک، در طول سال ها، این شرکت همچنین از برند ISOCELL Plus و ISOCELL 2.0 برای سنسورهای خود استفاده کرد و اکنون، به نظر می رسد در حال کار بر روی سنسورهای دوربین نسل بعدی خود با نام تجاری متفاوت است.سامسونگ XISO-CELL

سامسونگ اخیراً برای نام تجاری XISO-CELL به سرویس اطلاعات حقوق مالکیت معنوی کره جنوبی درخواست داده است. در نگاه اول به غیر از نام و فونت آن، چیز زیادی نمی توان در مورد آن گفت. همچنین استفاده از این مدل تجاری جدید در سنسور دوربین گلکسی S23، اولین گوشی هوشمند سامسونگ با دوربین 200 مگاپیکسلی، مشخص نیست.

نام تجاری ISOCELL از کلمات “سلول های ایزوله” نشات گرفته است، که روش سامسونگ در کاهش تداخل و نویز با استفاده از دو پیکسل مجاور در یک دوربین بوده‌است. چگونگی ارتباط افزودن یک X در مقابل نام تجاری فعلی ISOCELL با عملکرد یا کیفیت آن نیز مشخص نیست.

در چند ماه گذشته، شایعاتی مبتنی بر تغییر سنسورOIS در گلکسی S23 اولترا به سنسورهای موجود مشابه آیفون 12 پرو مکس، سری آیفون 13 پرو و ​​سری آیفون 14 پرو جریان داشته‌است. باید از صحت این اطلاعات و یا ارتباط آن به هر شکلی با مدل جدید XISO-CELL سامسونگ اطمینان حاصل کرد. انتظار می رود سری گلکسی S23 در فوریه 2023 رونمایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.