تعهد گوگل برای بهبود عملکرد ChromeOS

این غول جستجو اکنون به‌روزرسانی جدیدی به نام ChromeOS 107 ارائه کرده است که تعدادی ویژگی جدید مانند قابلیت Save Desks دارد.

گوگل متعهد شده است که ChromeOS خود را با به روز رسانی های مداوم در چند ماه گذشته بهبود بخشد.قابلیت Save Desks

به گزارش تکناک، این غول جستجو اکنون به‌روزرسانی جدیدی به نام ChromeOS 107 ارائه کرده است که تعدادی ویژگی جدید را به همراه دارد.

قابلیت Save Desks مهمترین عنصر جدید است. به سادگی روی دکمه “ذخیره میز برای بعد” در صفحه نمای کلی کلیک کنید. می توانید نامی به آن بدهید، تاریخ ایجاد را مشاهده کنید و به سرعت آیکون ها را بررسی کنید.

در قابلیت Save Desks اکنون بستن میزهای باز از منوی نمای کلی ساده تر است، و اگر به طور تصادفی میز را ببندید و می خواهید آن را برگردانید، یک اعلان کوتاه “Undo” ظاهر می شود. یکی از ویژگی‌های ادغام که به شما امکان می‌دهد میزهای باز شده را در یک میز ترکیب کنید، ظاهراً توسط Google نیز در حال آزمایش است.

نمای اخیر در برنامه Files دوباره طراحی شده است و یک فیلتر “اسناد” اضافه شده است.

علاوه بر این، به جای اینکه یک لیست ساده باشد، لیست زیر بر اساس تاریخ سازماندهی شده است. در نهایت، هنگامی که صفحه کلید مجازی یا واقعی را نگه می دارید، یک لیست پاپ آپ با کاراکترهای برجسته ظاهر می شود. اگر این کار انجام نشد، ممکن است لازم باشد پرچم را در کروم فعال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.