پشتیبانی Microsoft Azure Quantum  از برنامه های کوانتومی ترکیبی

مایکروسافت قابلیت Hybrid یکپارچه را برای Microsoft Azure Quantum برای اسفاده در برنامه های تجاری معرفی کرده است.

محاسبات کوانتومی هنوز در مراحل اولیه خود هستند بنابراین نمی‌توان از برنامه‌های تجاری برای محاسبات کوانتومی استفاده کرد . برای حل این مشکل، مایکروسافت قابلیت Hybrid یکپارچه را برای Azure Quantum معرفی کرده است.

به گزارش تکناک، این قابلیت به شما امکان می‌دهد برنامه‌های کوانتومی ترکیبی را با ترکیبی از کدهای کلاسیک و کوانتومی با هم اجرا کنید که روی دستگاه های کوانتومی موجود از جمله سری H Quantinuum و به زودی QCI اجرا می‌شوند.

این ساختار جدید پردازش کوانتومی ترکیبی به دانشمندان اجازه می دهد تا الگوریتم های جدیدی مانند تخمین فاز تطبیقی را ​​ابداع کنند که می تواند در محاسبات کلاسیک تکرار و تطبیق یابد و این در حالی است که کیوبیت های فیزیکی، منسجم هستند.

مایکروسافت اخیراً اعلام کرده است که اکنون کاربران می توانند تجربه استفاده از یک رایانه کوانتومی را به صورت رایگان از طریق سرویس Azure Quantum امتحان کنند. مایکروسافت 500 دلار اعتبار برای آزمایش رایانه های کوانتومی زیر از شرکای سخت افزار کوانتومی خود ارائه می دهد:

  • QPU IonQ (و همچنین شبیه ساز رایگان آن)
  • QPU و شبیه‌ساز H1 Quantinuum دارای مدل‌های واقعی نویز H1 است
  • QCI و Rigetti به زودی عرضه خواهند شد

درصورت تمایل یک حساب کاربری رایگان Azure بسازید، یک فضای کاری کوانتومی Azure در پورتال Azure ایجاد کنید تا 500 دلار اعتبار رایگان دریافت کنید.

پس از امتحان کردن این قابلیت درصورت تمایل شما می توانید برای استفاده از سخت افزار کوانتومی در Azure Quantum برای کشف الگوریتم های جدید، بررسی موارد استفاده و آزمایش با پلتفرم های سخت افزاری پیشرو، تا سقف 10000 دلار اعتبار درخواست دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.