معرفی عینک هوشمند و جدید  SMART GLASSES 2 هوآوی

علاوه بر Huawei Smart Screen V5 Pro و Huawei MatePad Pro 13.2، شرکت هوآوی عینک هوشمند Huawei Smart Glasses 2 را نیز در رویداد معرفی محصولات جدید پاییزه معرفی کرد.

به گزارش تکناک، این عینک با دسته‌های بلندگوی نازک‌تر و دو مدل جدید از جنس تیتانیوم تو خالی و سیم طلایی برای اولین بار عرضه شده است. همچنین، این عینک دارای واحد موج‌دار نوسانی دو دیافراگم هم‌جهت است.

در ارتباط با ظاهر، عینک هوشمند Huawei Smart Glasses 2 دو مدل جدید را اضافه کرده است: مدل تیتانیوم خالی و سیم طلا.

مدل اول از فریمی از تیتانیوم بتا استفاده می‌کند که تنها 4.7 گرم وزن دارد. همچنین، طراحی آن ساده و معمولی است. مدل دوم از روکش طلا 18عیاراستفاده کرده است و یک چارچوب نازک، مد روز و چندکاره است. همچنین، این عینک در مدل‌های بدون‌فریم، خلبانی و نیم‌فریم مربعی نیز در دسترس است.

قسمت‌ دسته‌های Huawei Smart Glasses 2 نیز نازک‌تر شده‌اند. قسمتی که بیشترین عرض را دارد، به نسبت 20٪ کاهش یافته و به 9.7 میلی‌متر محدود شده است. همچنین، نازک‌ترین قسمت دسته‌ها نیز به نسبت 28٪ کاهش یافته و به 8.3 میلی‌متر رسیده است. Huawei Smart Glasses 2 همچنین برای اولین بار در صنعت از واحد Pengpai دو دیافراگم هم‌جهت استفاده می‌کند. این اقدام باعث افزایش دامنه صدا بلندگو به نسبت 40٪ و افزایش حجم پخش رسانه به نسبت 30٪ می‌شود.

این دستگاه همچنین از اتصال یک پارچه چند دستگاهی پشتیبانی می‌کند. به راحتی صدا را بین تلفن‌های همراه و تبلت‌های با قابلیت HarmonyOS انتقال می‌دهد. با این حال، این دستگاه با دستگاه‌های اندروید، آی او اس و ویندوز سازگار است و نیز از Cervical Spine Health 2.0 پشتیبانی می‌کند.

در مورد عمر باتری، این دستگاه می‌تواند 11 ساعت گوش دادن و 9 ساعت مکالمه را فراهم کند. زمان شارژ کامل آن نیز 50 دقیقه است. این دستگاه با 10 دقیقه شارژ، 3 ساعت زمان گوش دادن را فراهم می‌کند. همچنین، این دستگاه از استاندارد ضد گرد و غبار و ضد آب IP54 پشتیبانی می‌کند.

قیمت و در دسترس بودن

عینک هوشمند Huawei Smart Glasses 2 در تاریخ ۲۵ سپتامبر ساعت ۱۸:۰۸ برای پیش‌فروش در دسترس قرار خواهد گرفت. با این حال، این دستگاه در تاریخ ۳۰ سپتامبر ساعت ۱۰:۰۸ به فروش خواهد رسید. قیمت مدل‌های مختلف به شرح زیر است:

Titanium air optical mirror: ۳۱۵ دلار

Gold wire optical mirror: ۲۶۰ دلار

Frameless | Pilot | Square half-frame optical lens: ۲۳۲ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.