نسخه بتای دوم One UI 6 سامسونگ عرضه شد+ویژگی ها

سامسونگ در اوایل ماه جاری برنامه بتای Android 14 خود را با سری گلکسی S23 راه اندازی کرد و اکنون دومین آپدیت خود با پشتیبانی از کشورهای بیشتری را عرضه کرد.

به گزارش تکناک، سامسونگ نسخه بتای دوم One UI 6 را بر پایه  Android 14ارائه می‌دهد. این به‌روزرسانی قرار بود امروز ارائه شود، اگرچه شایعات حاکی از تأخیر آن بود. با این حال، در چند ساعت گذشته، به‌روزرسانی برای کاربران گلکسی S23 در برنامه ثبت‌نام شده به نمایش درآمده است.

فهرست تغییرات بتای دوم، که در ردیت ثبت شده است، اصلاحات اصلی برای رفع باگ‌ها را به همراه برخی ویژگی‌های جدید شامل می‌شود. سامسونگ توضیح می‌دهد که Samsung Health با صفحه اصلی بازطراحی شده و قلم‌های جدید و برجسته، بهبود یافته است. ردیابی آب نیز با اندازه های سفارشی فنجان به روز شده است.

یک به‌روزرسانی مهم و جدید دیگر این است که سامسونگ “استودیو”، ویرایشگر ویدیویی خود را که در One UI 6 گنجانده شده است، معرفی می‌کند.

دیگر ویژگی‌های جدید عبارتند از:

  • اکنون در برنامه دوربین، گزینه‌ای برای غیرفعال کردن حرکت برای تغییر دوربین وجود دارد.
  • فایل‌ها و برنامه‌های گالری اکنون سطل زباله یکسانی را به اشتراک می‌گذارند
  • با حرکت دو دست کپی و پیست کنید

علاوه بر آن، به‌روزرسانی بطور عمده مشکلات زیادی را در بتای اول برطرف می‌کند. این شامل خطاهای بارگذاری در نتفلیکس، مشکلی در حالت کرش شدن صفحه اصلی و موارد دیگر است. فهرست تغییرات کامل در زیر آمده است.

سامسونگ همچنین دسترسی به بتای One UI 6 را در گلکسی S23 گسترش می‌دهد. این شرکت امروز به‌روزرسانی را در انگلستان و هند راه‌اندازی کرده است و به نظر می‌رسد که مناطق دیگر نیز شامل چین و لهستان می‌شوند. در ابتدا، این برنامه به آمریکا، آلمان و کره جنوبی محدود بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.