عرضه نسخه بتا Wear OS 4 برای ساعت پیکسل

هفته گذشته مشاهده شد که گوگل برای Pixel Watch و Wear OS 4 آماده عرضه برنامه بتا شده است و اکنون اندروید ۱۳ به آن نزدیکتر می‌شود.

به  گزارش تکناک، شب گذشته گوگل وجود نسخه TWD4.230609.006.B2 برای Pixel Watch را اعلام کرد. این نسخه، Wear OS 4 بر اساس اندروید ۱۳ است که از اندروید ۱۱ و Wear OS 3.5 بهبود یافته است.

به طور واضح، گوگل هنوز Wear OS 4 را از طریق OTA یا تصویر برای دستگاه‌های مصرف‌کننده به صورت پایدار عرضه نکرده است. به جای آن، این می‌تواند نسخه پیش نمایش اول باشد که به عنوان بخشی از برنامه بتا اندروید برای ساعت‌ها منتشر می‌شود که هفته گذشته آن را مشاهده کردیم.

مانند دستگاه‌های همراه، ثبت دستگاه در google.com/android/beta باعث می‌شود برنامه بتای Wear OS 4 به ساعت پیکسل شما ارسال شود. اما این فرآیند ثبت نام هنوز فعال نشده است و به نظر می‌رسد گوگل با افشای TWD4.230609.006.B2، بخش‌های دیگری از پیش نمایش را زودتر از زمان خود آغاز کرده است.

گوگل تنها تعداد کمی از تغییرات اساسی در Wear OS 4 را شرح داده است، از جمله امکان انتقال داده‌ها / تنظیمات بین ساعت‌ها، بهینه سازی مصرف باتری، سرعت بیشتر در تبدیل گفتار به متن و برخی امکانات جدید سلامتی. ما همچنین یک قالب Watch Face Format دریافت خواهیم کرد.

در همین حین، بررسی شبیه‌ساز Wear OS 4 که گوگل در ماه می برای توسعه‌دهندگان برنامه منتشر کرد (TWD3.230425.001.E2) نشان داد که Dynamic Color به منظور تم Quick Settings و دکمه‌های مختلف در برنامه‌ها در حال آمدن است.

مشخص نیست چه چیز دیگری در Pixel Watch با Wear OS 4 تغییر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.