نسخه کامپیوتری بازی Final Fantasy XVI منتشر می شود

گیمرهای کامپیوتری که همچنان طرفدار مجموعه بازی‌های Final Fantasy هستند، اخبار خوبی در این هفته دریافت کردند.

به گزارش تکناک، Square Enix تأیید کرده است که نسخه کامپیوتری جدیدترین قسمت از مجموعه، Final Fantasy XVI، به صورت رسمی در حال توسعه است.

این خبر از نائوکی یوشیدا تهیه‌کننده Final Fantasy XVI، ، به‌صورت یک ویدیو در صفحه رسمی بازی در X (توییتر) منتشر شد. او زمان عرضه نسخه کامپیوتری را اعلام نکرد، اما قول داد که اطلاعات بیشتری تا پایان سال 2023 افشا خواهد شد.

یوشیدا همچنین بیان کرد که نسخه فعلی بازی برای پلی‌استیشن 5، دو بسته DLC الحاقی پرداختی خواهد داشت و بازیکنان اطلاعات بیشتری درباره Valisthea دریافت خواهند کرد. همانند نسخه کامپیوتری، ما قبل از پایان سال اطلاعات بیشتری درباره دو بسته DLC خواهیم داشت.

بازیکنان پلی‌استیشن 5 هم‌اکنون می‌توانند به طور مستقیم بروزرسانی 1.10 جدید برای Final Fantasy XVI را دانلود کنند. علاوه بر بهبودها و رفع باگ‌ها، این بسته چندین ویژگی جدید و کوچک نیز اضافه می‌کند.

یکی از ویژگی‌ها به بازیکنان اجازه می‌دهد تا سلاحی که شخصیت اصلی Clive استفاده می‌کند را با پوسته‌های سلاح دیگری جابجا کنند، که البته آمار و ویژگی‌های آن سلاح با سلاح فعلی که در دست دارد، یکسان باقی می‌ماند.

ویژگی ظاهری دیگر امکان تعویض لباس‌ها برای Clive و سایر شخصیت‌ها به لباس‌های جایگزین را برای بازیکنان فراهم می‌کند.

اخبار مربوط به بروزرسانی، نسخه کامپیوتری آینده و بسته‌های الحاقی پرداختی، چند هفته پس از گزارش Square Enix درباره عدم برآورده شدن فروش‌های Final Fantasy XVI که در اوایل ژوئن راه‌اندازی شد، منتشر شد. Square Enix پذیرش کند کنسول PS5 را به عنوان بخشی از دلیل فروش کمتر به عنوان مقصر معرفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.