آیا باید منتظر نسل بعدی شارژر فوق سریع سامسونگ باشیم؟

شارژر سامسونگ

همانطور که توسط SamMobile گزارش شده است، سامسونگ یک علامت تجاری با عنوان “شارژر پرتابل فوق سریع” ثبت کرده است.

به گزارش تکناک، این علامت تجاری سامسونگ تحت عنوان مبهم «شارژر های باتری برای دستگاه های تلفن همراه ما را به فکر فرو می‌برد.

به طور طبیعی، این می تواند به معنای سرعت یا روش شارژ جدید و بهبود یافته سری بعدی پرچمداران گلکسی اس 23سامسونگ باشد بنابراین چرا شامل گلکسی زد فولد و فلیپ 5 نشود؟

از سوی دیگر سامسونگ پاور‌بانک‌ های قابل حمل نیز می سازد. آنها نه تنها به شارژ سریع، بلکه به شارژ بی سیم سریع نیز مجهز هستند.

به طور طبیعی، این باتری های قابل حمل برای هر طرفدار سامسونگ مناسب هستند. آنها می توانند تلفن های گلکسی، بادز و ساعت‌های خود را شارژ کنند. اگر یکی از گجت‌های شما قابلیت شارژ بی‌سیم داشته باشند، ممکن است بتوان هر سه دستگاه را همزمان به‌صورت دو مورد از طریق کابل و یکی از طریق پد شارژ بی‌سیم شارژ کرد.

پک باتری جدید یا یک فناوری شارژ جدید؟

این مساله مشخص نیست! اما به طور قطع “هر دو” گزینه مناسبی هستند. اما عبارت “شارژ فوق سریع” به نظر می رسد به روش یا سرعت شارژی به بیش از یک پک باتری مربوط شود.

در حال حاضر، به هر دو شکل می‌توان از نام و شرح آن برداشت کرد. ثبت علامت تجاری قطعا نشان دهنده هدف سامسونگ است، اما به خاطر داشته باشید علائم تجاری همیشه به معنی وضوح محصول برنامه ریزی شده نخواهد بود.

اما ممکن است این محصول یک پاوربانک قابل حمل جدید و به‌معنی اعمال پیشرفت هایی نسبت به مدل های قبلی باشد. اگر به این صورت باشد، هیچ مشکلی با اضافه کردن این ارتقا‌ها در گوشی‌های گلکسی بعدی وجود نخواهد داشت و می‌توان منتظر اعلامیه‌ای برای اطمینان از جزئیات آن بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.