این هواپیما پرواز تفریحی و حرفه ای را تلفیق می کند

شرکت Jokertrike مستقر در اسلواکی هواپیمای شخصی جدیدی را  به نام Nisus معرفی کرده است که پروازهای تفریحی و حرفه ای را با هم ترکیب می کند.

شرکت Jokertrike مستقر در اسلواکی هواپیمای شخصی جدیدی را  به نام Nisus معرفی کرده است که پروازهای تفریحی و حرفه ای را با هم ترکیب می کند.

به گزارش تکناک، هواپیمای Nisus، یک هواپیمای جایروپلن است که سرعت، ایمنی، راحتی و ماجراجویی نامحدود را ارائه می دهد.

هواپیمای Nisus می تواند به عنوان یک نوع منحصر به فرد از حمل و نقل می تواند شما را به هر مقصدی که می خواهید ببرد. علاوه بر این به عنوان همراه حرفه ای پرواز شما را می تواند برای اهداف نظارتی، مراقبتی و ایمنی متعدد همراهی کند. ساختار نگهدارنده این جایروپلن از لوله های فولادی کروم مولیبدن که به یکدیگر جوش داده شده تشکیل شده است که استحکام و ایمنی بالا را در وزن کم تضمین می کند.

داخل کابین به طور کامل با الیاف هیبریدی کربن (CKH) لایه بندی شده است تا حداکثر ایمنی خدمه را در مواقع اضطراری فراهم کند. Nisus توسط یک قاب پیرامونی کامل پشتیبانی می شود که ایمنی بالاتری را تضمین می کند و مناظر پانوراما فوق العاده ای را ارائه می دهد. سیستم کنترل فشار قاب پشتیبانی جایروپلن از طریق طراحی منحصر به فرد خود در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و باعث سرعت پرواز بیشتر میشود.

یک طراحی پیشرفته

طراحی جدید هواپیمای Nisus با سکان دوتایی عملکرد آن را برای مانور دادن با سرعت کم، به عنوان مثال، در هنگام فرود، بهبود می بخشد. سیستم خنک کننده موتور کاملاً با طراحی مطابقت دارد و دمای پایین موتور Rotax 915IS را حتی در دمای بیرونی بالاتر حفظ می کند.

مشخصات فنی هواپیمای Nisus قابل توجه است: سرعت کروز 80-100 مایل در ساعت (130-160 کیلومتر در ساعت)، حداکثر سرعت 121 مایل در ساعت (195 کیلومتر در ساعت) و حداقل سرعت 18.6 مایل در ساعت (30 کیلومتر در ساعت).

 

ابعاد بر مبنای طول x عرض x ارتفاع mm 4750 1680 mm x 2700 mm x می باشد و ظرفیت مخزن سوخت آن 24 GAL (92 لیتر) است. این جایروپلن دارای ملخ سه پره و روتور Gyrotech 8600 میلی متری است. همچنین فاصله برخاست آن 656 فوت (200 متر) و فاصله فرود آن 492 فوت (150 متر) می باشد.

سونجا لاتشاو، مدیر عامل آکادمی آموزش پرواز Gyocopter (GFTA) در سباستین، فلوریدا گفت: پس از چندین شکست به دلیل COVID، ما خوشحالیم که بالاخره اولین و تنها Nisus را در ایالات متحده داریم که مشتریان ما بتوانند حضوراً آن را ببینند.

 

هواپیمای Nisus یک هواپیمای شخصی انقلابی است که امکانات بی پایانی را برای ماجراجویی و استفاده عملی ارائه می دهد. طراحی نوآورانه و ویژگی‌های آن، این هواپیما را به یک تغییر دهنده بازی در صنعت هوانوردی تبدیل کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.