امکان پاسخگویی سریع به ویدیوها و تصاویر در واتساپ

واتساپ در حال کشف راه‌های جدیدی است که افراد می‌توانند هنگام دریافت رسانه در مکالمات خود از آنها برای پاسخگویی استفاده کنند.

به گزارش تکناک، این ویژگی در حال حاضر برای برخی از آزمایشگران بتا در دسترس است و به کاربران اجازه می‌دهد به سرعت به تصاویر، ویدیوها و گیف ها در اپلیکیشن پیام‌رسانی پاسخ دهند.

در حال حاضر، کاربرانی که نسخه پایدار واتسا‌پ را اجرا می‌کنند، می‌توانند با کشیدن انگشت به سمت راست روی پیام، به متن‌ها و رسانه‌ها پاسخ دهند.

همانطور که در عکسی که توسط وبسایت به اشتراک گذاشته شده است مشخص است، هنگامی که شما یک تصویر، ویدیو یا گیف را در یک گفتگوی واتساپ باز می‌کنید، نوار پاسخ در پایین صفحه نمایش ظاهر می‌شود. این یک ضربه اضافی را ذخیره می کند زیرا برای تایپ پاسخ خود نیازی به بازگشت به صفحه چت ندارید.

WABetaInfo توضیح می‌دهد که نوار پاسخ سازگار با بتا واتساپ برای اندروید 2.23.20.20 است. با این حال، این ویژگی ممکن است برای برخی از کاربرانی که نسخه قبلی 2.23.20.18 بتا را اجرا می‌کنند، در دسترس باشد.

علاوه بر این، بتا واتساپ برای iOS با شماره 23.20.1.70 نیز در حال ارائه است. آخرین بروزرسانی بتا، برای برخی از آزمایشگران بتا، امکان استفاده از استیکرهای هوش مصنوعی را فراهم می‌کند، که به کاربران iOS اجازه می‌دهد استیکرهای جدیدی با استفاده از هوش مصنوعی Meta ایجاد و به اشتراک بگذارند. این ویژگی جدید نیست زیرا در ماه گذشته به آزمایشگران بتا واتساپ برای اندروید ارائه شده بود.

برای استفاده از استیکرهای هوش مصنوعی، به هر گفتگویی در برنامه واتساپ بروید و رابط استیکرها را باز کنید. اگر حساب کاربری شما این ویژگی را دریافت کرده باشد، یک دکمه “Create” مشاهده خواهید کرد. سپس می‌توانید متن مورد نظر خود را به هوش مصنوعی ارسال کنید تا بر اساس ورودی، یک سری استیکر ایجاد کند.

ویژگی برچسب های هوش مصنوعی بخشی از تلاش های گسترده متا برای قرار دادن هوش مصنوعی در برنامه های رسانه های اجتماعی است. این شرکت ربات چت متا هوش مصنوعی خود را برای اینستاگرام، واتس اپ و مسنجر اعلام کرد که با مشارکت مایکروسافت ساخته شده است.

در اخبار اخیر، متا ویژگی جدیدی به نام ” Flows” را راه‌اندازی کرد که به کسب و کارها قدرت‌های اضافی مانند رزرو بلیت و دریافت سفارشات از کاربران درون واتس اپ می‌دهد. گزارشی رسانه‌ای ادعا کرد که واتس اپ قصد دارد تبلیغات را به پلتفرم خود بیاورد، اما این ادعا بعدها توسط رئیس واتساپ، تکذیب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.