کتاب راهنما برای فتح Shadow of the Erdtree منتشر می‌شود

کتاب راهنما برای فتح Shadow of the Erdtree منتشر می‌شود

جلد جدیدی از سری کتاب راهنمای Elden Ring: Books of Knowledge اواخر امسال از راه می‌‎رسد تا کمکی برای بازیکنان در زمینۀ بسته الحاقی Shadow of the Erdtree باشد.

به گزارش تک‌ناک، کتاب‌ Elden Ring: Books of Knowledge, Volume 3: Shadow of the Erdtree مملو از اطلاعات دایره‌المعارفی در مورد Shadow of the Erdtree و Shadow Realm، ساکنان آن و تمام محتوای گیم‌پلی جدید، همچنین موارد پشت صحنه است، که عمق بیشتری را ارائه می‌کند. این کتاب به بستۀ الحاقی مورد اشاره توجه کرده و با جلد گالینگور قرار است در 30 سپتامبر عرضه شود و شما می‌توانید آن را با قیمت 45 دلار از Future Press پیش خرید کنید.

ما انتظار داریم که این راهنما به زودی در آمازون منتشر شود. مانند دو کتاب اول این سری، Elden Ring: Books of Knowledge, Volume 3: Shadow of the Erdtree هم یک راهنمای گیم پلی و هم یک کتاب هنری عمیق است که طرفداران تمام رشته‌ها می‌خواهند آن را بررسی کنند. این شامل تفکیک دقیق شخصیت‌های جدید و خطوط جست‌وجوی توسعه و راه‌حل‌های کامل از باس‌های جدید، دشمنان، سیاه چال‌ها و مناطق قابل کاوش است. همراه با راهنماهای مکتوب، این متن مملو از آثار هنری، از جمله هنر مفهومی کاملاً جدید و تصاویر تمام صفحه از مناظر، شخصیت‌ها، سلاح‌ها و موارد دیگر می‌باشد.

جلدهای 1 و 2 کتاب به لطف موفقیت عظیم Elden Ring با تقاضاهای زیادی روبه‌رو شدند و با شکستن رکورد Shadow of the Erdtree و تبدیل شدن به پرفروش‌ترین DLC بازی ویدیویی تا به حال، انتظار داریم جلد 3 نیز محبوب باشد، بنابراین ارزش دارد که جلد سوم را پیش‌ خرید کنید.

متأسفانه، جلد اول و دوم کتاب Elden Ring: Books of Knowledge در حال حاضر به صورت آنلاین به فروش می‌رسد، امّا همچنان می‌توانید نسخه‌ای از جلد 1 را در آمازون سفارش دهید که پس از چاپ مجدد ارسال می‌شود. این احتمال وجود دارد که جلد 2 مجدد چاپ شود، امّا فروشندگان آن را با قیمت‌های بسیار بالای تعجب‌آوری در حال حاضر (بیش از 100 دلار) فهرست می‌کنند.

همان‌گونه که گفته شد، تعداد زیادی کتاب دیگر Elden Ring وجود دارد، از جمله کتاب دو قسمتی Elden Ring: Official Artbook (Part 1, Part 2) که هر دو تخفیف دارند و چندین جلد از Elden Ring: The Road to the مانگا Erdtree که همۀ آنها در آمازون موجود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram