iOS 17.1.1 به‌زودی منتشر می‌شود

طبق تازه‌ترین خبرها، اپل قصد دارد iOS 17.1.1 را منتشر کند و با بهبودهایی که در آن به‌ارمغان می‌آورد، مشکلات موجود در iOS 17.1 را رفع کند.

به‌گزارش تک‌ناک، سیستم‌عامل iOS 17.1 دو هفته پیش با ویژگی‌های جدیدی برای AirDrop و Apple Music برای عموم منتشر شد. اکنون، اپل در حال آماده‌سازی iOS 17.1.1 است تا باگ‌های سیستم‌عامل فعلی را رفع کند. شواهد حاکی از آن هستند که این به‌روزرسانی به‌زودی منتشر خواهد شد.

طبق گفته‌ی حساب کاربری ناشناسی در توییتر که قبلاً جزئیاتی از به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری iOS (mobile operating system by Apple Inc.) آینده را به‌اشتراک گذاشته بود، iOS 17.1.1 شماره ساخت 21B91 خواهد داشت. این حساب معمولاً اطلاعات را درست قبل از انتشار به‌روزرسانی منتشر می‌کند؛ بنابراین، باید انتظار داشت iOS 17.1.1 در این هفته منتشر شود.

9to5Mac نیز می‌نویسد تعداد زیادی از دستگاه‌هایی که از iOS 17.1.1 استفاده می‌کنند، در داده‌های Google Analytics مشاهده کرده است. هنوز نمی‌توان تعیین کرد که iOS 17.1.1 چه باگ‌هایی را برطرف می‌کند؛ اما گمانه‌زنی‌هایی در این زمینه وجود دارد.

اپل تأیید کرده است iOS 17.2 که در‌حال‌حاضر در نسخه‌ی بتا موجود است، مشکلات کاهش سرعت و مشکلات اتصال Wi-Fi را برطرف می‌کند. احتمالاً iOS 17.1.1 نیز این اصلاحات را برای کاربرانی به‌ارمغان می‌آورد که نسخه‌ی بتا را اجرا نمی‌کنند.

همچنین، اپل در حال بررسی باگ عجیبی است که باعث خاموش‌شدن برخی از آیفون‌ها در طول شب می‌شود. باگی مرتبط با iOS 17 نیز وجود دارد که مشکلات شارژ بی‌سیم در برخی از خودروها را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد.

هم‌زمان با iOS 17.1.1، احتمالاً اپل این هفته watchOS 10.1.1 را نیز منتشر خواهد کرد تا به شکایات مستمر درباره‌ی کاهش باتری اپل واچ پاسخ دهد. در آخر هفته، اپل تأیید کرد که قصد دارد به‌روزرسانی نرم‌افزاری را منتشر کند تا این مشکلات را برطرف کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.