4 بازی ایکس باکس به Boosteroid می‌آیند

با توافق شرکت مایکروسافت و سرویس بازی های ابری Boosteroid، دسترسی کاربران به 4 بازی ایکس باکس از اول ژوئن در این سرویس فراهم می شود.

به گزارش تکناک، سرویس Boosteroid امروز اعلام کرد که در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۲۳، بسته اول بازی‌های ایکس باکس از مایکروسافت برای مشترکین بازی‌های ابری راه‌اندازی خواهد شد.

این عناوین از بازی‌های اختصاصی ایکس باکس هستند و تاکنون فقط بر روی کنسول‌های ایکس باکس، کامپیوترهای ویندوز و استریمینگ ابری Xbox Game Pass در دسترس بوده‌اند.

چهار بازی Xbox که در تاریخ 1 ژوئن برایBoosteroid عرضه می شوند عبارتند از:

  • Deathloop
  • Grounded
  • Pentiment
  • Gears 5

Boosteroid اعلام کرده است که از یک ژوئن، مشترکان در سراسر جهان با استفاده از برنامه‌های مختلف، از جمله اپلیکیشن‌های گوشی موبایل، وب و تلویزیون، قادر خواهند بود به طور منظم به بازی‌های بیشتری از ایکس باکس دسترسی پیدا کنند.

سرویسBoosteroid هم  مشابه  Nvidia GeForce Now، بازی‌ها را به عنوان بخشی از اشتراک خود ارائه نمی‌دهد. باید عناوین را از مایکروسافت خریداری کرد اما این برای اولین بار است که این بازی‌ها برای استریم خارج از Xbox Game Pass مایکروسافت در دسترس هستند. بازی‌ها در زمان راه‌اندازی، از طریق استیم یا فروشگاه Epic Games قابل دسترس هستند و پشتیبانی از نسخه‌های خریداری شده از Microsoft Store نیز به زودی درBoosteroid فراهم می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.