60 درصد محتوای موجود در اینترنت تکراری است

محتوای تکراری

رویداد مرکزی جستجوی گوگل در حالی به میزبانی سنگاپور برگزار شد که گری ایلیز تحلیلگر گوگل از تکراری  بودن 60 درصد از محتوای موجود در اینترنت خبر داد.

به گزارش تک ناک، اینترنت در دسترس همه است و هر چیزی در آن اتفاق می افتد. در واقع، ممکن است فردی که نمی‌شناسید در اینترنت مانند شما زندگی کند.

از نظر محتوا، تعداد زیادی محتوای جعلی در اینترنت وجود دارد. بنابراین، چه در مورد محتوا صحبت کنیم و چه افراد، یک مساله مسلم است، اینترنت دارای موارد تکراری زیادی است.

اما سوال درباره میزان و حجم محتوا و موارد تکراری است. گوگل به عنوان بزرگترین و محبوب ترین موتور جستجو پاسخ خود را در این رابطه  اینگونه داده است.

محتوای تکراری اینترنت

به گفته گوگل، محتوای تکراری عموماً به بلوک‌های محتوایی در داخل یا در بین دامنه‌ها که دقیقاً با یکدیگر مطابق یا به وضوح مشابه هم اند، اشاره دارد. بنابراین، به منظور بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)، یک وب سایت باید از استفاده از چنین محتوایی خودداری کند. در عوض، آنها می توانند محتوای منحصر به فرد خود را ارائه دهند.

گوگل از آن زمان کار بر روی ابزاری را تائید کرده است که به کاربران اندروید اجازه بایگانی برخی از برنامه ها را می‌دهد. این به کاربران در ایجاد مقداری فضا در دستگاه کمک می‌کند.

به گفته گوگل، با استفاده از این برنامه تا 60 درصد از حافظه دستگاه را می‌توان به سادگی آزاد کرد. هنگام بایگانی یک برنامه توسط کاربر، تمام اطلاعات آنها در برنامه باقی می ماند. این ویژگی همچنین برنامه را در دستگاه حذف نمی کند. با این حال، برخی از بخش‌های برنامه به منظور کاهش منابع مصرفی حذف می‌شود.

پلی استور اخیراً به‌روزرسانی جدید نسخه 33.4 گوگل را دریافت کرده است. این بروزرسانی ویژگی ” APP ARCHIVE ” را به ارمغان می آورد. وقتی یک برنامه را بایگانی می کنید، نماد برنامه از دستگاه حذف نمی شود. با این حال، علامت بایگانی روی نماد  آن قرار خواهد گرفت. این نشانگر لوگوی دانلود ابری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.