7 برنامه اندرویدی مفید برای صاحبان حیوانات خانگی

بهترین برنامه های اندرویدی را که همه صاحبان حیوانات خانگی باید روی تلفن اندرویدی خود نصب کرده باشند، برای شما گردآوری کرده ایم.

هیچ کتابی به طور کامل روش و راهنمایی لازم در مورد تربیت حیوانات خانگی را ارائه نکرده است و ما باید تربیت حیوان خود را در گذر زمان کشف کنیم.

به گزارش تکناک، متاسفانه، واقعیت این است که حیوانات خانگی ما اغلب سختگیر هستند و به زمان، پول و صبر برای تربیت آنها نیاز است. ما به یک سیستم پشتیبانی باکیفیت نیاز داریم تا نیازهای حیوانات خانگی را را برآورده کند، آنها را آموزش دهد تا به درستی عمل و رفتار کنند تا ما نیز اطمینان حاصل کنیم که به درستی از آنها مراقبت می کنیم. ما در این مطلب بهترین برنامه های اندرویدی را که همه صاحبان حیوانات خانگی باید روی تلفن اندرویدی خود نصب کرده باشند، برای شما گردآوری کرده ایم.

برنامه Pet First Aid

حیوانات خانگی ما نمی توانند با ما به طور مستقیم ارتباط برقرار کنند. چه آنها احساس خوبی نداشته باشند، چه درد داشته باشند، یا حتی بدتر از آن، در شرایط بسیار خطرناکی باشند، بازهم نمی توانند مستقیما به ما بگویند دردشان چیست. بنابراین خود ما باید به طور فعال از حیوانات خود مراقبت کنیم. برنامه کمک‌های اولیه حیوانات خانگی، نمودارها و ویدیوهایی را ارائه می‌کند که نشان می‌دهد صاحبان چگونه باید در مواقع اضطراری واکنش نشان دهند، مثلا اینکه چگونه خونریزی را کاهش دهند و اگر حیوان خانگی زخم گاز گرفتگی داشته باشد، چه کاری باید کرد. در حالی که هیچ برنامه ای جایگزین مراجعه به دامپزشک نیست، اما شما می توانید از برنامه کمک های اولیه حیوانات خانگی برای ذخیره اطلاعات سوابق پزشکی، آلرژی ها و تماس های اضطراری که همیشه می توانید به دامپزشک مخصوص حیوان خود ارائه دهید، استفاده کنید. یک ویژگی فوق العاده مفید این برنامه این است که شما می توانید این برنامه را به صورت آفلاین اجرا کنید و بدون نگرانی به محتوای آن دسترسی مطمئنی داشته باشید.

برنامه Rover — Dog Boarding & Walking

امروزه می توان از برنامه‌هایی مانند Rover استفاده کرد تا قرار ملاقات با سگ های دیگر و همچنین برنامه ای پیاده‌روی برای این حیوانات خانگی خود تنظیم کنیم. همه افرادی که از این برنامه استفاده می کنند، به دقت بررسی می شوند و صلاحتیشان توسط برنامه Rover تایید می شود که همین موضوع آن را به قابل اعتمادترین برنامه در دسترس تبدیل کرده است. در این برنامه تنظیم یک قرار ملاقات با صاحبان سگ های دیگر آسان و ایمن است. اگر هنگام پیاده روی سگ شما از شما جلوتر برود و دور شود، Rover توسط GPS و ارسال عکس از سگ شما،به شما جای سگ را نشان می دهد.

برنامه Tractive GPS for Cats & Dogs

قرار دادن یک ردیاب جی پی اس بر روی حیوانات کار بیهوده ای است، به خصوص اگر حیوان خانگی شما از خانه بیرون می رود. Tractive GPS for Cats & Dogs برنامه‌ای است که به شما امکان می‌دهد به‌روزرسانی‌های فعالی را برای ردیابی موقعیت حیوانات خود و نظارت بر سلامت آنها حتی در هنگام خواب، داشته باشید. اگر حیوانات خانگی شما فقط در خانه می مانند، این برنامه اندرویدی به شما امکان می دهد یک حصار مجازی راه اندازی کنید که به محض ترک سگ یا گربه تان، به شما اطلاع می دهدالبته، با توجه به ماهیت برنامه، برای استفاده کامل از این برنامه باید یک ردیاب GPS را خریداری و بر روی حیوان خانگی خود نصب کنید.

برنامه Cat Training

گربه ها معمولا موجوداتی غیرقابل پیش بینی هستند. این حیوانات خانگی زمانی به سراغ شما می آیند که خواسته هایی داشته باشند و اغلب سبک زندگی مستقل تری نسبت به سگ ها دارند. اما این بدان معنا نیست که باید از آموزش بچه گربه در حال رشد خود غافل شوید، مخصوصاً وقتی صحبت از جای دستشویی باشد. Cat Training یک برنامه کاربردی با کمک واژه است که موضوعات آموزشی مهمی را پوشش می دهد. موضوعاتی مانند: توالت، عادات چنگ زدن و آموزش به بچه گربه برای پاسخ دادن به صدا زدن. این برنامه به شما آموزش می دهد که چگونه بچه گربه خود را آموزش دهید و به صاحبانی که می خواهند رفتار حیوان خانگی خود را درک کنند، اطلاعات مفیدی می دهد. به لطف این برنامه، برای یادگیری نکات ضروری برای تربیت بچه گربه ها دیگر نیازی به خرید کتاب های گران قیمت نداریم.

 

برنامه Puppr — Dog Training & Tricks

به همان اندازه که سگ‌ها دوست‌داشتنی هستند، اما بزرگ کردن و تربیت کردن آنها کار زیادی می‌طلبد. سگ‌ها فوق‌العاده تعاملی و پاسخگو هستند، اما نکته منفی این است که سگ در حال رشد شما می‌تواند شروع به ایجاد رفتارهای مخرب کند. Puppr – Dog Training & Tricks برنامه ای است که برای هدایت و آموزش سگ شما طراحی شده است. به کمک این برنامه شما می‌توانید با یک مربی تربیت سگ ارتباط برقرار کنید، نکاتی را در نظر بگیرید و آموزش‌های گام به گام را برای موضوعاتی مانند آموزش کنترل، آموزش دستشویی و مقابله با اضطراب، دنبال کنید. این برنامه دارای یک ردیاب داخلی برای نظارت بر پیشرفت توله سگ شما و رسیدن به درجه تربیت مطلوب است. اصول اولیه این برنامه رایگان است، اما برای بهره مندی از ویژگی های ممتاز مانند و چت با مربی سگ، شما باید 13 دلار در ماه یا 100 دلار در سال بپردازید.

برنامه My Talking Pet

سگ‌ها و گربه‌ها برای همیشه کوچک نمی‌مانند. بنابراین ممکن است شما هم بخواهید همه لحظات آن ها را ثبت کنید. به کمک این برنامه شما می توانید با افکت های گوناگون از حیوان خود عکس و یا ویدیو بگیرید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

برنامه Dogo — Puppy and Dog Training

تربیت صحیح سگ، حیاتی ترین گام برای داشتن یک رابطه سالم بین حیوانات خانگی و صاحب در نظر گرفته می شود. گاهی اوقات، ما برای تربیت صحیح سگ خود به چیزی بیش از یک دایره المعارف نکات و ترفندها نیاز داریم. این برنامه آموزشی کامل، هم درس هایی اختصاصی برای تربیت سگ دارد و هم ردیاب سلامتی برای بررسی همه نیازهای سلامتی سگ ها.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.