امکان ساخت ایموجی‌های اختصاصی در آیفون با Genmoji فراهم شد

Genmoji

اپل در کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان (WWDC) قابلیتی به نام Genmoji را رونمایی کرده است که به‌کمک آن می‌توان ایموجی‌های اختصاصی ساخت.

به‌گزارش تک‌ناک، در کنفرانس WWDC 2024، اپل قابلیت‌های جدید هوش مصنوعی خود با عنوان Apple Intelligence را رونمایی کرد که به کاربران امکان می‌دهد تا ایموجی و تصاویر سفارشی خود را بسازند. این ایموجی‌های سفارشی Genmoji نامیده می‌شوند و به‌نظر می‌رسد که استفاده از آن‌ها بسیار سرگرم‌کننده باشد.

به‌نقل از ورج، در یکی از نمونه‌هایی که اپل نشان داد، با وارد‌کردن عبارت Smiley Relaxing Wearing Cucumbers، ایموجی صورتک زرد خندان با خیار روی چشم‌ها ایجاد شد. اگر از ایموجی اولیه‌ای که هوش مصنوعی اپل تولید می‌کند راضی نیستید، با کشیدن انگشت روی صفحه می‌توانید از بین چند گزینه‌ی دیگر یکی را انتخاب کنید.

فرایند ایجاد ایموجی‌های رسمی کار بسیار پیچیده‌ای است؛ به‌همین‌دلیل، ابتکار اپل با Genmoji در ارائه‌ی راهی برای ساخت ایموجی‌های شخصی به‌صورت لحظه‌ای، خبر خوشایندی برای کاربران محسوب می‌شود. ناگفته نماند که گوگل نیز با ارائه‌ی ابزار Emoji Kitchen به کاربران امکان می‌دهد تا ایموجی‌های خود را بسازند.

علاوه‌بر‌این، قابلیت جدیدی با عنوان Image Playground معرفی شده است که به شما امکان می‌دهد تا تصاویر را به‌طور مستقیم در برنامه‌های مختلف یا ازطریق برنامه‌ی مذکور ایجاد کنید. نمونه‌هایی که اپل نشان داد، همگی کارتونی بودند که می‌تواند راهی برای جلوگیری از سوء‌استفاده‌ی کاربران از هوش مصنوعی برای ساخت تصاویر واقعی باشد.

Genmoji و Image Playground در سیستم‌‌عامل‌های iOS 18 و iPadOS 18 و macOS Sequoia دردسترس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.