اپل در ساخت آیفون تاشو از تخصص تیم ویژن پرو بهره می گیرد

اپل که به‌دلیل نگرانی‌های مربوط به دوام نمایشگر کار روی آیفون تاشو خود را متوقف کرده بود، حالا می‌خواهد از تیم ویژن پرو برای تولید این گوشی‌ها استفاده کند.

به‌گزارش تک‌ناک، اخبار جدیدی ادعا می‌کند که اپل به‌شدت در حال تلاش برای توسعه آیفون‌ تاشو است و برخی از کارکنان تیم اپل ویژن پرو را برای کار روی این فرم فاکتور جدید اختصاص داده است.

شایان ذکر است که عرضه نسل بعدی ویژن پرو حداقل 18 ماه دیگر طول می‌کشد و این فرصت کافی را برای کارکنان منتخب فراهم می‌کند تا به‌سراغ محصول بعدی بروند که گفته می‌شود همان گوشی تاشو اپل است.

پیش‌از‌این، شایعاتی وجود داشت که کوپرتینویی‌ها روی دو نمونه اولیه آیفون تاشو کار می‌کند؛ اما همچنان نگرانی‌هایی درباره دوام و قیمت گران آن‌ها وجود دارد.

اگرچه آخرین اطلاعات ادعا می‌کنند که اپل ۵۰ میلیون محموله را برای گوشی تاشو خود در نظر گرفته است، اگر این شرکت در طول مرحله توسعه به موانع بزرگی برخورد کند، تمام این برنامه‌ها ممکن است کنار گذاشته شوند.

ناگفته نماند که با دریافت گواهی MIL-STD 810G از وزارت دفاع ایالات متحده برای نمایشگر ۷ اینچی تاشو سامسونگ، اپل نباید نگران نمایشگر با‌دوام خود باشد. درعوض، نگرانی اصلی این شرکت احتمالاً سودآوری و چگونگی کسب درآمد از فروش گوشی تاشو گران‌قیمت برای مدل‌هایی مانند آیفون 15 پرو مکس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.