نام واقعی بازی Assassin’s Creed Red لو رفت

طبق گزارش جدیدی از Insider Gaming، عنوان Assassin’s Creed Shadows نام واقعی بازی Assassin’s Creed Red خواهد بود.

به‌گزارش تک‌ناک، در سال ۲۰۲۲، یوبی‌سافت اعلام کرد که با بازی Assassin’s Creed Red، جدیدترین نسخه نقش‌آفرینی جهان‌باز این سری از استودیو یوبی‌سافت کِبِک (سازنده‌ی Assassin’s Creed Odyssey)، سفری بسیار موردانتظار به ژاپن فئودالی خواهد کرد. همیشه انتظار می‌رفت که Assassin’s Creed Red درنهایت عنوان دیگری پیدا کند؛ زیرا Red فقط اسم رمز بود. حالا یوبی‌سافت نام واقعی این عنوان را فاش کرده است: Assassin’s Creed Shadows.

wccftech می‌نویسد که عنوان Assassin’s Creed Shadows در شبکه اجتماعی‌ X به‌همراه تصویری از ساعتی شنی در محیطی به‌نمایش درآمد که به‌نظر می‌رسد ژاپن امروزی است. یوبی‌سافت وعده داده است که در چند روز آینده، شمارش معکوسی در شبکه‌های اجتماعی‌اش پخش شود. همچنین، این استودیو بازی‌سازی با اشاره به اینکه «کسانی که موفق شوند پاداش می‌گیرند»، طرفداران را به حل پازل مرتبط با ساعت شنی به چالش می‌کشد.

از مفاد توییت یوبی‌سافت برمی‌آید که ۱۵ می (۲۶ اردیبهشت) دمویی از عنوان Assassin’s Creed Shadows نمایش داده خواهد شد. فروشگاه یوبی‌سافت نیز حالا صفحه‌ای رسمی برای AC Shadows دارد که حاوی تصاویری با توالی اعداد مرموز است.

برای کسانی که اخبار Assassin’s Creed Shadows را دنبال نمی‌کردند، باید بگوییم که شایعات زیادی از منابع معتبر درباره این بازی وجود داشته است. طبق شایعات، این بازی دو شخصیت اصلی دارد: یکی سامورایی مرد که گفته می‌شود بر‌اساس شخصیت واقعی «یاسوکه» ساخته شده است و دیگری شینوبی یا نینجایی زن که اطلاعات کمتری از او داریم.

گفته می‌شود که این بازی با الهام از بازی Splinter Cell، روی گیم‌پلی مخفی‌کاری عناوین قبلی Assassin’s Creed تمرکز خواهد کرد و محیط‌های تخریب‌پذیر دارد. شایعات از انتشار Assassin’s Creed Shadows در پایان سال جاری میلادی خبر می‌دهند. هنوز پلتفرم‌های تحت‌پشتیبانی این بازی تأیید نشده‌اند؛ اما یکی از افشاگران به نام Shinobi اشاره کرده است که این اولین عنوان انحصاری نسل جدید این سری خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.