ایسوس پاور استیشن Mjolnir و لوازم جانبی ROG را رونمایی کرد

ایسوس با نمایش اولیه پاور استیشن Mjolnir و دیگر لوازم جانبی ROG که حال‌وهوای دنیای مارول را به ما القا می‌کنند، هیجان را در بین طرفداران افزایش داده است.

به‌گزارش تک‌ناک، ایسوس در روزهای گذشته در شبکه‌های اجتماعی، چند لوازم جانبی ROG را رونمایی کرده است که ظاهراً از دنیای مارول الهام‌ گرفته‌ا‌ند. به‌طور خاص، در میان این محصولات پاور‌بانک Mjolnir به‌چشم می‌خورد که برگرفته از چکش افسانه‌ای ثور است.

جزئیات زیادی از این پاوربانک در دست نیست؛ اما با‌توجه‌به چهار خروجی برق تعبیه‌شده در جلوِ دستگاه، به‌نظر می‌رسد که ROG Mjolnir درواقع پاور‌ استیشن قابل‌حمل برای فضای باز است. این محصول نمایشگری دیجیتال برای نمایش میزان نمایش شارژ باقی‌مانده و دسته‌ای شبیه به چکش دارد.

به‌نقل از تامزهاردور، ایسوس 31 مارس تصویری دیگر را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد که به‌نظر می‌رسد طرف دیگر ROG Mjolnir را نشان می‌دهد. در این طرف دستگاه از قرار معلوم چند درگاه ورودی دارد؛ ازاین‌رو، می‌توان مطمئن شد که آن پاور استیشن است.

هنوز درباره قیمت پاور استیشن ROG ایسوس اطلاعاتی ارائه نشده است؛ اما با‌توجه‌به اینکه روی نمایشگر چیزی شبیه به 768 وات نوشته شده است، احتمالاً قیمتی گران‌تر از 600 دلار خواهد داشت. این محصول وسیله‌ای عالی برای تکمیل تجهیزات گیمینگ خارج از شبکه برق شماست!

باید به این نکته اشاره کنیم این اولین‌باری نیست که ایسوس از اساطیر اسکاندیناوی الهام می‌گیرد؛ اما به‌نظر می‌رسد که این بار بیشتر از هر چیزی الهام‌گرفته از دنیای مارول است.

همچنین، ایسوس در پست فیسبوکی 31 مارس خود، تصویری از لوازم جانبی دیگری منتشر کرد که به‌نظر می‌رسد بر‌اساس سپر کاپیتان آمریکا طراحی شده است. هنوز مطمئن نیستیم این وسیله چیست؛ بااین‌حال، می‌توان گفت که ممکن است اسپیکر یا بخشی از سیستم بلندگو باشد. دراین‌میان، برخی از افراد نیز فکر می‌کنند که ممکن است این دستگاه روتر مش یا استند فریزبی باشد.

ایسوس اطلاعات بیشتری از محصولات آینده‌اش ارائه نداده؛ ولی گفته است که کاربران برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آن‌ها باید تا زمان برگزاری نمایشگاه Computex 2024 منتظر بمانند. این نمایشگاه قرار است از 4 تا 7 ژوئن در تایپه، پایتخت تایوان، برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.