BEEPER MINI کاربران اندروید را به IMESSAGE متصل می‌کند

BEEPER MINI

Beeper Mini جدیدترین نوآوری Beeper در دنیای تکنولوژی است که منحصراً برای کاربران اندروید طراحی شده و امکان تبادل پیام‌های حباب آبی را با آیفون فراهم می‌کند.

به‌گزارش تک‌ناک، Beeper Mini با شهرتی که به‌خاطر یکپارچه‌سازی اپلیکیشن‌های گفت‌وگو در یک پلتفرم واحد دارد، با رویکرد متمرکز و هماهنگ با iMessage یکپارچه می‌شود.

بر‌اساس گزارش گیزچاینا، Beeper Mini به‌عنوان گواهی بر نبوغ تکنولوژیک به‌طور هوشمندانه پروتکل اپل را مهندسی معکوس می‌کند. این امر به کاربران امکان می‌دهد بدون زحمت وارد حساب‌های اپل خود شوند و ارتباط مستقیمی با سرورهای اپل برقرار کنند. این نه‌تنها تجربه پیام‌رسانی سریع را تضمین می‌کند؛ بلکه حریم خصوصی و امنیت داده‌ها را نیز در اولویت قرار می‌دهد.

digikala

ویژگی‌هایی که Beeper Mini را از سایر رقبا متمایز می‌کند، عبارت‌اند از:

  • شماره‌تلفن شما هم‌اکنون حباب آبی است: کاربران اندروید از این‌که شماره‌تلفن آن‌ها اکنون وضعیت حباب آبی را دارد، خوشحال می‌شوند. این به‌معنای پیوستن یکپارچه به چت‌های گروهی انحصاری آیفون است. همه‌ی ویژگی‌های iMessage، از وضعیت تایپ‌کردن تا پیغام خوانده‌شدن پیام، اشتراک‌گذاری رسانه، واکنش‌های ایموجی و پیام‌های صوتی، به‌طور کامل پشتیبانی می‌شوند.
  • تقویت امنیت و حریم خصوصی: Beeper Mini حریم خصوصی را جدی می‌گیرد. این برنامه از رمزگذاری سر‌تاسری بدون تکیه بر سرور تقویت مک در مرکز داده استفاده و ارتباط مستقیمی با سرورهای اپل برقرار می‌کند. همچنین، تضمین می‌کند که کلیدهای رمزنگاری روی دستگاه کاربر باقی می‌ماند. نیازی به Apple ID نیست و Beeper به‌شدت از دسترسی به حساب‌های اپل کاربران دوری می‌کند.
  • اپلیکیشن مستقل برای اندروید: نکته‌ی شایان ذکر این است که Beeper Mini به‌صورت مستقل عمل می‌کند؛ بنابراین، هیچ سرور، لپ‌تاپ، مک یا آیفونی نیاز نیست که آن را به راه‌حلی بی‌دردسر برای کاربران اندرویدی تبدیل می‌کند تا مشتاقانه به دنیای iMessage وارد شوند.
  • طراحی مدرن و سرعت: زیبایی و عملکرد با طراحی زیبا و عملکرد سریع Beeper Mini ترکیب می‌شوند. با استفاده از عناصر طراحی متریال، این اپلیکیشن تجربه‌ای ساده و روان را فراهم و اطمینان حاصل می‌کند تا کاربران بتوانند از بهترین امکانات هر دو دنیا لذت ببرند.
  • دسترسی: Beeper Mini در‌حال‌حاضر در گوگل پلی در‌دسترس است. کاربران می‌توانند قبل از انتخاب اشتراک ماهانه به قیمت 1.99 دلار آمریکا، از طرح آزمایشی رایگان هفت‌روزه استفاده کنند. پس در جهانی که ارتباط بسیار مهم است، این اپلیکیشن درهایی را برای کاربران اندروید باز می‌کند تا به‌صورت یکپارچه با دوستان آیفونی‌شان ارتباط برقرار کنند. این فقط اپلیکیشن نیست؛ بلکه پلی بین دو اکوسیستم فناوری است.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.