تام لی: بیت کوین در حال آماده‌سازی برای آغاز رشدی جهش‌وار است

تام لی: بیت کوین در حال آماده‌سازی برای آغاز رشدی جهش‌وار است

تام لی، تحلیلگر پرآوازه دنیای کریپتو، گفته است که بیت کوین دارد خود را برای روزهای پرتب‌وتاب باقی‌مانده از سال ۲۰۲۴ آماده می‌کند و قرار است با جهش‌های پیاپی همه را غافل‌گیر کند.

به‌گزارش تک‌ناک، تام لی، مدیر بخش تحقیقات شرکت فانداسترت، بر این باور است که بیت کوین به‌زودی این روزهای کم‌فروغ را پشت‌سر می‌گذارد و تا پایان سال جای میلادی به مدار رشد بازمی‌گردد.

به‌نقل از دیلی‌هودل، تام لی در مصاحبه با شبکه‌ی CNBC می‌گوید که بخت بیت کوین همچنان برای ثبت قله‌ی قیمتی تازه در محدوده‌ی ۱۵۰,۰۰۰ دلار باز است و این احتمال وجود دارد که پادشاه رمزارزها از همین محدوده سودی دست‌کم ۱۳۷ درصدی را نصیب سرمایه‌گذاران خود کند.

آیا می دانید:

تام لی بر این باور است که یکی از دلایل کندشدن روند صعودی بیت کوین، عرضه‌ی ذخایر بیت کوین صرافی منحل‌شده ام.‌تی گاکس است. گفتنی است این صرافی درحدود ۱۴۲,۰۰۰ بیت کوین به‌ارزش تقریبی ۹ میلیارد دلار را در فاصله‌ی زمانی بین ماه‌های ژوئيه و اکتبر به طلب‌کاران بازپرداخت می‌کند.

این اتفاق باعث شده است تا کفه‌ی عرضه در بازار سنگین‌تر از تقاضا شود و موتور محرکه‌ی بیت کوین برای رشد بیشتر از حرکت باز بایستد. تام لی می‌گوید:

بیت کوین احتمالاً با شروع روند بازتوزیع بیت کوین‌های صرافی ام.‌تی گاکس در ماه ژوئیه وارد فاز نزولی شود. مقادیر خزانه‌ی بیت کوینی این صرافی بسیار زیاد است؛ اما بالاخره روند این عرضه به‌پایان می‌رسد و با اتمام عرضه‌ی بیت کوین‌های ام‌.تی گاکس، انتظار می‌رود که در نیمه‌ی دوم سال، شاهد آغاز پرقدرت روند صعودی تازه‌ای برای بیت کوین باشیم.

تام لی در بخش دیگری از اظهاراتش می‌افزاید:

بیت کوین همواره بیشترین سود خود را طی بازه‌های زمانی ده‌روزه نصیب سرمایه‌گذاران خود کرده است. آن ده‌ روز هنوز فرانرسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram