تنها در سه روز ETFها بیش از ۶۵۰ میلیون دلار بیت کوین خریدند

تنها در سه روز ETFها بیش از ۶۵۰ میلیون دلار بیت کوین خریدند

سرمایه‌گذاران همچنان در حال تزریق منابع به صندوق‌های قابل‌معامله یا ETFهای بیت کوین هستند؛ اما همچنان موفق نشده‌اند فروش‌های انبوه دولت آلمان را جذب کنند.

به‌گزارش تک‌ناک، سرمایه‌گذاران در چند روز گذشته، افزون‌بر ۶۵۰ میلیون دلار به ETFهای بیت کوین فهرست‌شده در بورس‌های ایالات متحده سرازیر کرده‌اند.

به‌نقل از کوین‌تلگراف، پیش‌تر نیز صندوق‌های قابل‌معامله بیت‌کوین شاهد جریان مثبت ورودی سرمایه بوده‌اند. ازجمله‌ی این صندوق‌ها می‌توان به صندوق‌های بلک‌راک و آی‌شیرز و فیدلیتی اشاره کرد که دو صندوق اول ۱۲۱ میلیون دلار و صندوق آخر ۹۱ میلیون دلار جذب سرمایه داشته‌اند.

داده‌های برگرفته از پایگاه‌های مرجع نیز نشان می‌دهد که مجموع جریان خالص ورودی برای ETFهای بیت کوین مستقر در ایلات متحده در ۹ جولای (۱۹ تیر) به ۳,۷۶۰ بیت کوین یا ۲۱۶ میلیون دلار رسیده است. در ۸ جولای (۱۸ تیر) نیز بیش از ۲۹۴ میلیون دلار و در ۵ جولای (۱۵ تیر) نیز ۱۴۳ میلیون دلار روانه صندوق‌های ETF بیت کوینی ایالات متحده شده است.

گفتنی است که بیت کوین از ۴ جولای (۱۴ تیر) به این سو نتوانسته از آستانه روانی مهم ۶۰,۰۰۰ دلار فراتر رود. درحال‌حاضر، این رمزارز در محدوده‌ی قیمتی ۵۸ هزار دلار دادوستد می‌شود که افتی ۱۵ درصدی را درمقایسه‌با ماه گذشته نشان می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram