پیش بینی تحلیلگر سرشناس از احتمال ادامه روند نزولی بیت کوین

پیش بینی تحلیلگر سرشناس از احتمال ادامه روند نزولی بیت کوین

جاستین بنت تحلیلگر خوش‌نام حوزه‌ی رمزارزها هشدار داده است که روند نزولی بیت کوین خیال توقف ندارد و این رمزارز طلایه‌دار همچنان در پی یافتن کف تازه‌ای است.

به‌گزارش تک‌ناک، جاستین بنت (Justin Bennett)، مدعی است که اوضاع درحال‌حاضر برای بیت کوین و دیگر رمزارزها مساعد نیست. وی بر این باور است که به این زودی‌ها نشانه‌ای از بهبود بازار رویت نخواهد شد. بنت طی پستی در شبکه‌ی اجتماعی ایکس هشدار داده است:

ضعف نسبی اخیر بیت کوین در تداوم روند صعودی مهم‌ترین سرنخی است که به ما می‌گوید اگر دیگر بازارها ازجمله بازار سرمایه قرمزپوش شود، بازار رمزارزها سقوطی نابهنگام را تجربه می‌کند.

بنابر گزارش بیت‌کوینیست، بنت ازجمله تحلیلگرانی است که به وجود رابطه‌ی متقابل مثبت میان بازار سرمایه و بازار رمزارزها اعتقاد دارد. وی پیش‌تر گفته بود که به‌رغم تاخت‌وتاز بازار سهام و شاخص‌های مهمی همچون نزدک و اس‌اند‌پی۵۰۰، همچنان اوضاع و احوال بیت کوین تعریفی ندارد.

به‌باور بنت، این بازار سهام بوده که بیت کوین و دیگر رمزارزها را از سقوط از صخره نجات داده است. بنت همچنان معتقد است که روندی نزولی بر نمودار قیمتی بیت کوین حاکم و بعید است به این زودی‌ها این رمزارزها روی صعود را به خود ببیند.

این تحلیلگر پرآوازه تأکید می‌کند که بعید به‌نظر می‌رسد بیت کوین بتواند با قدرت آستانه‌ی مقاومت کنونی را در‌هم بشکند. به‌زعم او، این ادعا که کندل‌های قرمز کنونی فریبنده یا جعلی هستند،‌ درست نیست و اگر این‌چنین بود تاکنون ردپای آن در نمودار آشکار شده بود.

بااین‌حال، بنت می‌گوید که ماهیت پرنوسان بازار رمزارزها به‌گونه‌ای است که هرلحظه احتمال دارد ورق برگردد و روندها معکوس شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram