بیت کوین احتمالاً یک سال دیگر به اوج تاریخی‌اش می‌رسد

بیت کوین احتمالاً یک سال دیگر به اوج تاریخی‌اش می‌رسد

پیتر برنت تحلیل تازه‌ای از روند حاکم بر نمودار قیمتی بیت کوین ارائه داده و گفته است که احتمالاً تا سال آینده برای ثبت اوج قیمتی تازه باید به انتظار بنشینیم.

به‌گزارش تک‌ناک، پیتر برنت، معامله‌گر کهنه‌کار حوزه‌ی رمزارزها، براساس تحلیل محدوده‌های اوج و فرود بیت کوین که از سال ۲۰۱۵ شکل گرفته است، نیم‌نگاهی به واکنش‌های قیمتی بیت کوین به هاوینگ‌های قبلی انداخته است.

درحال‌حاضر نیز، بیت کوین در محدوده‌ی قیمتی حساس و سرنوشت‌سازی قرار دارد و احتمال دارد دچار سقوط نابهنگام شود یا راه صعود خود را برای باز‌پس‌گرفتن قله قیمتی در پیش بگیرد.

به‌نقل از بیت‌کوینیست، بیت کوین از هفته‌ی دوم ماه ژوئن در مقیاس ماهانه در حال اصلاح بوده است. این رمزارز پیشتاز توانست پیش از ورود به بازار نزولی تا محدوده ۷۳,۷۳۷ دلار پیش برود و قله‌ی قیمتی تازه‌ای را فتح کند.

بااین‌حال، چندی پیش این رمزارز تا محدوده‌ی ۵۴,۰۰۰ دلار سقوط کرد. دراین‌میان، این پرسش در میان اهالی رمزارزها مطرح شد که آیا دیگر قرار نیست بیت کوین روی خوش قله‌ی قیمتی خود را ببینید و دوباره زمستان رمزارزی از راه رسیده است؟

بااین‌حال، پیتر برنت در یادداشت خود در شبکه‌ی اجتماعی ایکس نوشته است که درحال‌حاضر قیمت بیت کوین به‌طور متوسط ۲۰ درصد از قله‌ی قیمتی هفتگی خود در چرخه‌ی فعلی کمتر است. چرخه‌ی فعلی مشتمل بر سال‌های ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۵ است.

برنت پیش‌بینی می‌کند که بیت کوین در اوت ۲۰۲۵ به اوج قیمتی خود می‌رسد. داده‌های تاریخی نیز نشان می‌دهد که بیت کوین پس از تقریباً ۱/۵ سال از وقوع هاوینگ به قله‌ی تاریخی خود دست پیدا می‌کند. او بر این باور است که اوج قیمتی بیت کوین در این چرخه چیزی درحدود ۱۵۰,۰۰۰ دلار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram