نسخه اندروید اپلیکیشن ویرایش ویدئو بلک‌مجیک منتشر شد

نسخه اندروید اپلیکیشن ویرایش ویدئو بلک‌مجیک منتشر شد

بلک‌مجیک دیزاین که سال ۲۰۲۳ با معرفی نسخه‌ی iOS اپلیکیشن بلک‌مجیک توجه افراد زیادی را به خود جلب کرد، حالا نسخه‌ی اندروید این اپلیکیشن را دردسترس قرار داد.

به‌گزارش تک‌ناک، پس از انتشار نسخه‌ی iOS در سپتامبر سال گذشته، اپلیکیشن قدرتمند بلک‌مجیک برای دستگاه‌های اندرویدی نیز منتشر شد. این برنامه از همان ویژگی‌های فیلم‌برداری حرفه‌ای و سازگاری با سایر ابزارهای تولید ویدئو بلک‌مجیک دیزاین برخوردار است.

مدیرعامل بلک‌مجیک، گرانت پتی می‌گوید:

اپلیکیشن بلک‌مجیک برای آیفون از زمان انتشار در سال گذشته، بسیار محبوب شده است. ما هیجان‌زده هستیم که می‌توانیم به مشتریان دارای گوشی‌های گلکسی سامسونگ یا پیکسل گوگل، همان کنترل‌های فیلم‌برداری دیجیتال را مانند دوربین‌های حرفه‌ای خود ارائه دهیم.

تری فریچت، سخن‌گوی بلک‌مجیک دیزاین، به ورج تأیید کرد که محدودیت ناخوشایندی برای برنامه‌ی بلک‌مجیک در اندروید وجود دارد: این برنامه روی دستگاه‌های مجهز به اندروید 13 و جدیدتر کار می‌کند و به مدل‌های گلکسی S23 و S24 سامسونگ و پیکسل ۷ و ۸ گوگل محدود می‌شود. این شرکت در پاسخ به این پرسش که «آیا بلک‌مجیک درنهایت برای سایر دستگاه‌های اندرویدی نیز در‌دسترس قرار خواهد گرفت یا خیر؟» پاسخ روشنی ارائه نداد.

ورج می‌نویسد که برخلاف برنامه‌های دوربین پیش‌فرض در iOS و اندروید که بر ساده‌سازی عکاسی با رابط‌های کاربری روان و اتکا زیاد به خودکارسازی تمرکز دارند، برنامه‌های دوربین حرفه‌ای‌تر که برای عکاسان و فیلم‌برداران خبره توسعه داده می‌شوند، اغلب با قیمت‌های گرانی منتشر می‌شوند. با‌این‌حال، نسخه‌ی اندروید اپلیکیشن بلک‌مجیک کاملاً رایگان باقی خواهد ماند.

نسخه‌ی اندروید این اپلیکیشن از همان رابط کاربری نسخه‌ی آیفون استفاده می‌کند و با نمایشگری که روی تصویر قرار می‌گیرد، اطلاعات مهم فیلم‌برداری مانند فوکوس و نوردهی را نمایش می‌دهد. این نمایشگر با ضربه‌زدن روی ابزارهای موجود، دسترسی سریع به تنظیمات را فراهم می‌کند. بلک‌مجیک می‌تواند فیلم‌ها را مستقیماً در سرویس ابری خود ضبط و بدین‌ترتیب امکان دسترسی سریع به آن‌ها را برای ویرایش و کارهای پس از تولید در فضایی دیگری فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram