تحلیل قیمت بیت کوین؛ آیا اصلاح رخ‌ داده شکستی کاذب بوده است؟

تحلیل قیمت بیت کوین؛ آیا اصلاح رخ‌ داده شکستی کاذب بوده است؟

یکی از تحلیلگران برجسته‌ی حوزه‌ی رمزارزها در تحلیل قیمت بیت کوین، پادشاه رمزارزها، می‌گوید که پس از اصلاحی عمیق در آستانه‌ی ورود به دوره‌ای از ثبات است.

به‌گزارش تک‌ناک، رکت کپیتال، معامله‌گر حوزه‌ی رمزارزها، با انتشار یادداشتی در شبکه‌ی اجتماعی ایکس به مخاطبان پرشمار خود گفته است که بیت کوین پس از آخرین اصلاحش، نشانه‌هایی از بازگشت به روند عادی را پدیدار ساخته است.

او می‌نویسد:

بیت کوین دارد نشان می‌دهد که سقوط را پشت‌سر گذاشته و در حال تقلا برای ورود به فاز ثبات است. اگر این جنین باشد، کندل‌ها به خط آبی روشن (شکل زیر) نزدیک می‌شوند؛ اما اگر واگرایی صعودی رخ دهد، روند نزولی نیز حتی به چالش کشیده می‌شود.

تحلیل قیمت بیت کوین

گفتنی است که واگرایی صعودی در بیشتر مواقع به‌عنوان سیگنال معکوس شناخته می‌شود. در واگرایی صعودی، قیمت درنهایت روی مدار رشد قرار می‌گیرد؛ حتی اگر کندل‌ها روندی شبه‌نزولی داشته باشند.

به‌نقل از دیلی‌هودل، به‌گفته‌ی رکت کپیتال، افت اخیر بیت کوین اکنون نشانه‌ای را آشکار ساخته که اثبات می‌کند محدوده‌ی حمایتی تازه‌ای در حوالی ۵۷ هزار دلار شکل گرفته است.

او می‌نویسد:

بیت کوین توانسته محدوده‌ی بنفش‌رنگ (شکل زیر) را به‌رغم شکست کاذب به‌عنوان محدوده حمایتی بازپس بگیرد.

تحلیل قیمت بیت کوین

او می‌افزاید:

پولبک اخیر بیت کوین و افت بهای آن دومین اصلاح عمیق در روند صعودی‌اش طی بازه زمانی یک سال اخیر است. این دو اصلاح عمیق‌ترین در نوع خود در این چرخه نبوده است؛ اما می‌توان آن دو را طولانی‌ترین دوره اصلاح نامید که ۴۹ روز به طول انجامیده است.

تحلیل جدید قیمت بیت کوین

درحال‌حاضر، بیت کوین در محدوده‌ی ۵۷,۴۸۰ دلار دادوستد می‌شود که درمقایسه‌با روز گذشته با ۳ درصد افزایش مواجه شده است. هفته‌ی گذشته، رکت کپیتال پیشنهاد داده بود که معامله‌گران باید تا پاییز آینده منتظر بمانند تا بیت کوین دوباره بتواند به اوج چرخه‌ی صعودی خود بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram