گوریلا گلس ۷i برای استفاده در گوشی‌های میان‌رده معرفی شد

گوریلا گلس ۷i برای استفاده در گوشی‌های میان‌رده معرفی شد

شرکت کورنینگ محافظ صفحه‌نمایش گوریلا گلس ۷i را معرفی کرد. این محصول قرار است در گوشی‌های میان‌رده استفاده شود و در‌برابر سقوط و خط‌وخش مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد.

به‌گزارش تک‌ناک، شیشه‌های محافظ صفحه‌نمایش گوریلا گلس کورنینگ در بیشتر گوشی‌های هوشمند بازار، از پایین‌رده تا پرچم‌دار، استفاده می‌شود؛ اما دستگاه‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر اغلب از نسخه‌های قدیمی‌تر آن بهره می‌برند. کورنینگ محافظ صفحه‌نمایش جدیدی به نام گوریلا گلس ۷i را معرفی کرده است که بر ارتقای محافظت در دستگاه‌های ارزان‌قیمت تمرکز دارد.

کورنینگ با انتشار پستی اعلام کرد که محافظ صفحه‌نمایش گوریلا گلس ۷i به‌زودی در‌دسترس قرار خواهد گرفت. این شرکت می‌گوید این محافظ صفحه‌نمایش برای رقابت با دیگر گزینه‌های شیشه‌ی لیتیوم آلومینوسیلیکات در محصولات ارزان‌قیمت طراحی شده است.

دیوید ولاسکوئز، معاون اجرایی کورنینگ، توضیح می‌دهد که Gorilla Glass 7i استحکام بیشتری برای دستگاه‌های باارزش و میان‌رده با قیمتی مقرون‌به‌صرفه ارائه می‌دهد.

در آزمایش‌های کورنینگ، گوریلا گلس ۷i سقوط از ارتفاع یک‌متری روی سطوح شبیه‌سازی‌شده‌ی آسفالت را تحمل کرد. شیشه‌های لیتیوم آلومینوسیلیکات رقیب از دیگر تولیدکنندگان معمولاً در‌صورت سقوط از ارتفاع نیم‌متری یا کمتر می‌شکستند.

علاوه‌بر‌این، مقاومت گوریلا گلس ۷i در‌برابر خط‌و‌خش تا دو برابر بیشتر از سایر شیشه‌های محافظ لیتیوم آلومینوسیلیکات رقیب است. احتمالاً Gorilla Glass 7i در جاهایی که هنوز از گوریلا گلس ۳ و سایر نسخه‌های قدیمی‌تر گوریلا گلس استفاده می‌شود، به‌کار گرفته خواهد شد.

ظاهراً اوپو اولین شرکتی خواهد بود که در یکی از محصولات آتی خود از Gorilla Glass 7i استفاده خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram