با ثبت گلکسی رینگ در FCC، جزئیات بیشتری از آن فاش شد

با ثبت گلکسی رینگ در FCC، جزئیات بیشتری از آن فاش شد

ثبت رسمی حلقه‌ی هوشمند گلکسی سامسونگ در کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) تأیید شد. این اتفاق با انتشار تصاویری از گلکسی رینگ همراه است که جزئیاتی از اندازه‌ها و شارژر آن را نشان می‌دهد.

به‌گزارش تک‌ناک، علی‌رغم رونمایی اولیه‌ی گلکسی رینگ در ابتدای سال جاری میلادی، همچنان حلقه‌ی هوشمند کره‌ای‌ها گجتی مرموز است. بااین‌حال، این بدان‌معنا نیست که تصاویر بیشتری از آن منتشر نشده باشد.

سامسونگ در تازه‌ترین اسناد ثبت‌شده در کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) برای گلکسی رینگ، برخی از مشخصات و تصاویر مرتبط با برخی از اندازه‌های آن‌ را ارائه کرده است. در مراسم رونمایی اولیه‌ی گلکسی رینگ در کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۲۴ (MWC 2024)، شاهد نمایش ۹ اندازه‌ی مختلف حلقه بودیم که با فاش‌شدن اطلاعات بیشتر، صحت این موضوع تأیید شد.

بااین‌همه، نکته‌ای که در آن پیش‌نمایش وجود نداشت، این ایده بود که شاید سامسونگ قصد داشته باشد تا ویژگی‌های اصلی گلکسی رینگ را در پوشش مدلی اشتراکی (Paywall) دردسترس قرار دهد؛ تصمیمی که انتظار نداشتیم این شرکت اتخاذ کند.

ساعت‌های هوشمند قبلی که پیش‌از‌این عرضه شده‌اند، حتی برای قابلیت‌های هوش مصنوعی آینده‌ی گلکسی هزینه‌ی اشتراک از کاربران دریافت نمی‌کنند. به‌نقل از 9to5google، در تازه‌ترین اسناد ثبت‌شده‌ی FCC برای گلکسی رینگ، تصاویری از اندازه‌های حلقه به‌همراه خط‌کشی برای نمایش اندازه‌ی واقعی آن‌ها وجود دارد.

حلقه‌ها با مدل‌های شماره‌گذاری‌شده نشان داده شده‌اند که بر‌اساس حروف شباهت مدل که ضمیمه شده است، به‌نظر می‌رسد SM-Q503 بزرگ‌ترین مدل باشد. هر اندازه شماره‌ی مدل متفاوتی دارد که به‌ترتیب عبارت‌اند از:

  • SM-Q500
  • SM-Q501
  • SM-Q502
  • SM-Q503
  • SM-Q506
  • SM-Q505
  • SM-Q507
  • SM-Q508
  • SM-Q509

به‌نظر می‌رسد که این تصاویر حذف شده‌اند یا حداقل درحال‌حاضر نمایش داده نمی‌شوند. شایان ذکر است که اندازه‌ها به‌نظر از ۵ شروع می‌شود و تا ۱۲ ادامه می‌یابد؛ هرچند مدل SM-Q503 در این نمودار در نظر گرفته نشده و ممکن است اندازه‌ی ۱۳ یا صرفاً مدلی جایگزین باشد. به‌نظر می‌رسد دو مدل بزرگ‌تر ظرفیت باتری ۲۲/۵ میلی‌آمپرساعت داشته باشند و ظرفیت باتری مدل‌های بعدی به‌ترتیب ۱۸/۵ و ۱۷ میلی‌آمپرساعت باشد.

اسناد ثبت‌شده‌ی کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) برای گلکسی رینگ تصویری از پایه‌ی شارژ سامسونگ برای این محصول را نیز نشان می‌دهد. این پایه شکلی مربعی با درگاه USB و به‌احتمال زیاد USB-C جدا‌شدنی دارد. هر شارژر شماره‌ی مدل متفاوتی دارد و ممکن است بسته به اندازه‌ی حلقه‌ای که خریده می‌شود، اندازه‌های مختلفی داشته باشد.

انتظار می‌رود سامسونگ در ماه جولای گلکسی رینگ را در‌کنار ساعت‌ها و تاشوهای جدید عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram