جدیدترین رتبه‌بندی گوشی‌‌های اندرویدی از نگاه AnTuTu

جدیدترین رتبه‌بندی گوشی‌‌های اندرویدی از نگاه AnTuTu

جدیدترین بنچمارک AnTuTu برای ژوئن ۲۰۲۴ به بررسی رتبه‌بندی گوشی‌‌های قدرتمند اندرویدی پرداخته است. 

به گزارش مجله تکنولوژی تک‌ناک، بر اساس نکات برجستۀ بنچمارک AnTuTu در ژوئن ۲۰۲۴ غول‌های بازی پیشتاز هستند.

در میان 10 گوشی قدرتمند اندروید، رتبۀ اول را Asus ROG Phone 8 Pro به دست آورد، گوشی‌ که به‌طور خاص برای گیمرها طراحی شده است. این گوشی امتیاز خیره‌کنندۀ ۲.۱ میلیون را کسب و آن را به رهبر آشکار در قدرت پردازش تبدیل کرد. پس از آن، Red Magic 9 Pro، یک گوشی گیمینگ دیگر، با امتیازی بیش از ۲ میلیون در رتبۀ دوم قرار دارد. iQOO 12 با امتیازی در حدود ۲ میلیون، جمع سه گوشی برتر را کامل می‌کند.

10 گوشی قدرتمند اندرویدی

یک روند جالب! هر سه گوشی برتر از تراشۀ فوق‌العاده قدرتمند Snapdragon 8 Gen 3 یکسانی استفاده می‌کنند. در واقع، ۷ مورد از ۱۰ گوشی برتر لیست از این تراشه بهره می‌برند. این موضوع نشان می‌دهد که اسنپدراگون ۸ نسل ۳ در چه حد محبوب و قدرتمند است و آن را به انتخابی ایدئال برای بسیاری از تولیدکنندگان برتر گوشی تبدیل می‌کند.

امّا صبر کنید، سامسونگ کجاست؟ آنها معمولاً در صدر فهرست قرار دارند، امّا هیچ‌کدام از پرچمداران جدید آنها این‌بار در ردۀ ۱۰ گوشی برتر AnTuTu قرار نگرفتند. این کمی تعجب‌آور است و باعث می‌شود تعجب کنیم که آیا دلیلی وجود دارد که امتیاز گوشی‌های آنها به اندازۀ کافی بالا نبوده است. شاید آنها روی ویژگی‌های دیگری به غیر از قدرت پردازش تمرکز کرده‌اند یا شاید استراتژی‌های بهینه‌سازی آنها به کمی تنظیم نیاز

دارد.

به نقل از گیزموچاینا، نتایج AnTuTu در ژوئن ۲۰۲۴، نکات جالبی دربارۀ وضعیت فعلی گوشی‌های اندرویدی با عملکرد بالا را به ما نشان می‌دهد. سلطۀ تراشۀ Snapdragon 8 Gen 3 و عدم حضور پرچمداران سامسونگ در لیست، تنها چند مورد از نکاتی است که هنگام انتخاب گوشی اندرویدی قدرتمند بعدی خود باید به خاطر بسپارید. صنعت گوشی به‌طور مداوم در حال تغییر است، بنابراین هیجان‌انگیز خواهد بود که ببینیم این روندها در آینده چگونه پیش می‌روند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram