دولت آلمان بازهم دست به جابه‌جایی هزاران بیت کوین زد

دولت آلمان بازهم دست به جابه‌جایی هزاران بیت کوین زد

دولت آلمان برخلاف خواسته برخی از سیاست‌مداران این کشور، باز‌هم دست به جایه‌جایی خزانه بیت کوینی خود به قصد فروش زده است.

به‌گزارش تک‌ناک، شماری از نمایندگان مجلس آلمان از دولت این کشور خواسته‌اند دست از حراج خزانه بیت کوینی خود بردارد تا بتواند از ریسک‌های احتمالی نظام مالی سنتی در امان بماند. دولت آلمان در ساعات گذشته بازهم بیت کوین‌های خود را جابه‌جا کرده است.

به‌نقل از کوین‌تلگراف، از قرار معلوم دست‌کم ۳ هزار بیت کوین انتقال داده و حجم کل بیت کوین‌های جابه‌جاشده‌ به‌دست دولت آلمان در شبانه‌روز گدشته دست‌کم ۵ برابر شده است. شماری از نمایندگان مجلس آلمان ازجمله جوانا کوتار، از دولت آلمان خواسته‌اند روند عرضه‌ی انبوه بیت کوین را متوقف کنند.

بیت کوین

کوتار از دولت خواسته است تا از تخلیه‌ی عجولانه‌ی خزانه رمزارزی خود کوتاه بیاید و درعوض به‌دنبال ایجاد خزانه‌ای از رمزارزهای استراتژیک برای محافظت از خود دربرابر مخاطرات احتمالی نظام‌های مالی سنتی باشد.

از قرار معلوم، کیف‌پول‌های متعلق به دولت آلمان بیش از ۶ هزار ورود‌و‌خروج بیت کوین داشته‌اند. برای مثال، یکی از کیف‌پول‌های یادشده در‌حال‌حاضر ۳۵,۴۸۸ بیت کوین به‌ارزش دست‌کم ۲ میلیارد دلار دارد. از این تعداد بیش از ۳ هزار بیت کوین به صرافی‌ها یا آدرس‌های ناشناس منتقل شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram