مدیریت یادداشت‌ها در Google Keep آسان‌‌تر می‌شود

مدیریت یادداشت‌ها در Google Keep آسان‌‌تر می‌شود

آپدیت جدید Google Keep برای تبلت‌ها و گوشی‌های تاشو اندروید با قابلیت پشتیبانی از چندین حساب کاربری به‌همراه امکان بازکردن هم‌زمان دو ‌نسخه‌ی مجزا از برنامه منتشر شد.

به‌گزارش تک‌ناک، سال گذشته امکان بازکردن نمونه‌ی دوم Google Keep در حالت تقسیم صفحه برای دستگاه‌های دارای صفحه‌نمایش بزرگ‌تر اضافه شد. این قابلیت به شما امکان می‌داد تا هم‌زمان دو یادداشت را مشاهده‌ کنند. حالا پشتیبانی از چندین نمونه با پشتیبانی از چندین حساب کاربری ترکیب شده است. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا یک حساب کاربری را در سمت چپ صفحه‌نمایش و حساب دیگر را در سمت راست باز کنید.

طبق گزارش 9to5google، برای استفاده از این قابلیت مراحل زیر را دنبال کنید:

  • یادداشتی را از صفحه‌ی اصلی انتخاب کنید.
  • روی منو سه‌نقطه ضربه بزنید.
  • گزینه‌ی «Open in new window» را انتخاب کنید.
  • روی فلش برگشت در گوشه‌ی بالا سمت چپ ضربه بزنید تا به صفحه‌ی اصلی برگردید.
  • حساب کاربری خود را تغییر دهید.

به‌طور کلی، دسترسی به حساب کاربری دیگر در Google Keep روندی دست‌و‌پاگیر است. امکان استفاده از منو چندوظیفه‌ای پیش‌فرض سیستم‌عامل به‌همراه گزینه‌ی «Split» برای انتخاب برنامه‌ی Google Keep وجود ندارد. این برنامه فقط می‌تواند در یک پنجره باز شود.

Google Keep

این قابلیت برای تمامی مشترکان گوگل ورک‌اسپیس و مشترکان شخصی ورک‌اسپیس و کاربرانی با حساب‌های کاربری شخصی گوگل منتشر شده است. ویژگی مذکور هم‌اکنون با نسخه‌ی 5.24.242.03.90 برنامه در‌دسترس قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram