Google Photos در حال ادغام یادآوری‌ها با تقویم است

به‌نظر می‌رسد به‌روزرسانی‌های جدید در Google Photos در حال آماده‌سازی قابلیت جدید یادآوری هستند که با تقویم گوگل ادغام می‌شود.

آیا تا‌به‌حال برای یادآوری جلسه یا رویدادی مهم از سند‌ی عکس گرفته‌اید؟ این کاری رایج است و Google Photos (Photo storage service developed by Google) به‌زودی خواهد توانست به شما کمک کند تا این یادآوری تصویری را به یادآوری در تقویم گوگل تبدیل کنید.

9to5google می‌نویسد Google Photos مدتی در حال کار روی این قابلیت بوده است؛ اما تنها در به‌روزرسانی‌های اخیر قابلیت فعال‌سازی آن امکان‌پذیر شده است.

به‌طور خاص، در نسخه‌ی 6.61 این قابلیت در نمای عکس ظاهر می‌شود و تراشه‌ای دارد که با عنوان «تنظیم یادآوری» در‌کنار Google Lens و میان‌برهای متناسب نمایش داده می‌شود. این گزینه در تصاویری که شامل متن و تاریخ هستند، نشان داده می‌شود و در همه‌ی تصاویر موجود در کتابخانه نمایش داده نمی‌شود.

وقتی روی تراشه کلیک می‌کنید، رابط کاربری‌ای ظاهر می‌شود که به شما امکان می‌دهد یادآوری‌ای را در تقویم گوگل تنظیم کنید که حاوی لینکی به تصویر منبع در Google Photos است. با‌این‌حال، در‌حال‌حاضر حداقل به‌نظر نمی‌رسد اطلاعات را از خود تصویر بتوان استخراج کرد.

دیدگاه شما کاربران تک‌ناک درباره‌ی ادغام یادآوری‌ها با تقویم در گوگل فوتو چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.