یوتیوب با صفحه Your Podcasts جایگزین گوگل پادکست می‌شود

یوتیوب با صفحه Your Podcasts جایگزین گوگل پادکست می‌شود

با بازنشسته‌شدن گوگل پادکست در ۲۳ ژوئن (۳ تیر)، یوتیوب بخشی به نام Your Podcasts را به‌عنوان جانشین آن معرفی کرد.

به‌گزارش تک‌ناک، سال گذشته، گوگل رسماً اعلام کرد که از اپلیکیشن گوگل پادکست به یوتیوب موزیک کوچ می‌کند و در آوریل ۲۰۲۴، اپلیکیشن پادکست خود را در آمریکا تعطیل کرد. تجربه‌ی پادکست در یوتیوب موزیک از آن زمان، به‌تدریج در حال بهبود است؛ اما همچنان جای پیشرفت دارد. یوتیوب صفحه‌ی Your Podcasts را با هدف بهبود مدیریت و دسترسی به پادکست‌ها معرفی کرده است.

بخش Your Podcasts در تب «You» در‌کنار بخش‌های Your videos ،Your movies & TV ،Downloads و Playables قرار دارد. در این بخش، فقط پادکست‌هایی که در یوتیوب بارگذاری شده‌اند، نمایش داده می‌شوند.

صفحه‌ی مذکور شامل فهرستی ساده با تصاویر شاخص بزرگ است و در بالای آن لیست پخش «قسمت‌های جدید» قرار دارد. در پایین صفحه نیز، میان‌بری برای کشف پادکست‌های بیشتر وجود دارد.

به‌نقل از فون‌آرنا، هدف از راه‌اندازی این صفحه آسان‌تر‌کردن دسترسی و مدیریت پادکست‌ها برای کاربران با جمع‌آوری همه‌چیز در یک جا است. این ویژگی به‌تدریج در حال انتشار است؛ بنابراین، احتمال دارد هنوز در حساب کاربری شما دردسترس نباشد.

در همین‌ حال، پس از تعطیلی گوگل پادکست در آمریکا در اوایل آوریل، روز ۲۳ ژوئن (۳ تیر) آخرین مهلت برای کاربران بین‌المللی این سرویس بود. این سرویس به‌زودی تعطیل خواهد شد؛ اما همچنان می‌توانید از ابزار انتقال برای جابه‌جایی به یوتیوب موزیک یا سرویس دیگر تا ۲۹ جولای (۸ مرداد) استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram