تصاویر جدیدی از بسته‌بندی گلکسی بادز ۳ سامسونگ فاش شد

تصاویر جدیدی از بسته‌بندی گلکسی بادز ۳ سامسونگ فاش شد

باتوجه‌به تصاویر فاش‌شده از بسته‌بندی گلکسی بادز ۳، طراحی نسل جدید ایرباد سامسونگ از ساقه‌ی کوتاه و مخفی به ساقه‌ی بلند تغییر کرده‌ است.

به‌گزارش تک‌ناک، در ماه‌های اخیر، شایعات زیادی درباره‌ی طراحی شبیه به ایرپاد اپل برای گلکسی بادز 3 آینده سامسونگ منتشر شده است. همان‌طور‌که به‌نظر می‌رسد، سامسونگ در حال دورشدن از طراحی لوبیایی‌شکل کلاسیک سری گلکسی بادز است که صحت شایعات درباره‌ی طراحی شبیه به ایرپادهای اپل را قوت می‌بخشد.

بااین‌حال، تصاویر واقعی فاش‌شده از بسته‌بندی گلکسی بادز 3، نشان می‌دهند که این ایربادها ممکن است از‌لحاظ ظاهری، ارزان‌ترین محصول سامسونگ تا‌به‌امروز باشند.

پیش‌ازاین، برنامه‌ی Samsung Members تصویری از گلکسی بادز 3 را فاش کرده بود. طراحی این تصویر شبیه ایرپادهای اپل بود و به‌نظر می‌رسد که این تصویر واقعی بوده است. علاوه‌براین، این ایربادزها به‌جای چراغ‌های LED رنگی معمول که نشان‌دهنده‌ی میزان شارژ هستند، از چهار چراغ LED معمولی استفاده می‌کنند.

 

به‌نقل از گیزموچاینا، طراحی جدید گلکسی بادز 3 در‌واقع نشان می‌دهد که سامسونگ در حال دور‌شدن از چراغ‌های LED رنگی سنتی خود در مدل‌های گلکسی بادز است. طبق گزارش 91mobiles، گلکسی بادز 3 با هربار شارژ، 6 ساعت شارژدهی می‌کند. ممکن است این ایربادز در رویداد آینده‌ی گلکسی آنپکد سامسونگ در 10 جولای معرفی شود.

سری معمولی گلکسی بادز همیشه در گذشته از طراحی پریمیومی برخوردار بوده است؛ بنابراین، امیدواریم این طراحی در واقعیت وجود نداشته باشد. بسته‌بندی نشان‌داده‌شده در تصویری که 91mobiles به‌اشتراک گذاشته است، در‌واقع با ظاهر استاندارد عرضه‌ی محصولات سامسونگ مطابق نیست. با‌توجه‌به این موضوع و احتمال اندک استفاده‌ی سامسونگ از چنین بسته‌بندی، ممکن است این تصاویر جعلی باشند.

این نوشته در گجت ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram