هدفون‌های بی‌سیم Tone Free T80 ال‌جی رونمایی شدند

هدفون‌های بی‌سیم Tone Free T80 ال‌جی رونمایی شدند

شرکت ال‌جی هدفون‌های بی‌سیم Tone Free T80 را با قابلیت‌های پیشرفته‌تر درمقایسه‌با نسل قبلی و قیمتی به‌صرفه معرفی کرد.

به‌گزارش تک‌ناک، ال‌جی هدفون‌های بی‌سیم Tone Free T80 را رونمایی کرد. این محصول جدید از درایور اسپیکر گرافن تقویت‌شده استفاده می‌کند و با بهره‌گیری از فناوری‌های Dolby Atmos و Dolby Head Tracking، تجربه‌ی صوتی رضایت‌بخشی ارائه می‌دهد. طراحی کلی هدفون‌های بی‌سیم Tone Free T80 نیز برای دستیابی به عملکرد صوتی بهبودیافته بهینه‌سازی شده است.

هدفون‌های بی‌سیم Tone Free T80 برای ارائه‌ی خروجی صدای متعادل با پاسخ فرکانسی فراگیر در طیف‌های میانی و بالا و بیس عمیق طراحی شده‌اند. قابلیت‌های Dolby Atmos و Dolby Head Tracking نیز به بهبود بیشتر عملکرد بازتولید صدای این محصول کمک می‌کنند. همچنین، این هدفون‌ها از سیستم حذف نویز فعال تطبیق‌پذیر (Adaptive Active Noise Cancellation) پشتیبانی می‌کنند که می‌تواند با تشخیص سطوح نویز محیط اطراف، شدت آن را به‌صورت هوشمند تنظیم کند.

به‌نقل از گیزموچاینا، هدفون‌های بی‌سیم جدید ال‌جی از پیکربندی چهار‌میکروفونه برای ارتقای عملکرد مکالمه بهره می‌برد. این سیستم با بهینه‌سازی حالت‌های صدا، توانایی برقراری تماس حتی در محیط‌های بسیار پر‌سر‌و‌صدا را برای کاربر فراهم می‌کند. همچنین، از قابلیت «حالت زمزمه» (Whisper Mode) پشتیبانی می‌کند که به کاربر امکان می‌دهد تا با صدای آرام و از‌طریق گوشی سمت راست، به‌صورت محرمانه به مکالمات تلفنی خود پاسخ دهد.

هدفون‌های بی‌سیم Tone Free T80 ال‌جی گواهی IPX4 را دریافت کرده‌اند و این یعنی دربرابر نفوذ آب و پاشش قطرات باران مقاوم هستند. همچنین، این محصول با بهره‌مندی از سری‌های سیلیکونی (Ear Gels) با گرید پزشکی، استفاده‌ای راحت را در هر شرایطی تضمین می‌کند.

عمر باتری کلی هدفون‌های بی‌سیم جدید ال‌جی ۳۶ ساعت است. از دیگر قابلیت‌های فنی این هدفون می‌توان به پشتیبانی از اتصال بلوتوث نسخه‌ی ۵/۴، قابلیت تشخیص وضعیت قرارگیری روی گوش، فناوری Dolby Virtualizer و امکاناتی با عنوان «بهینه‌ساز» (Optimizer) اشاره کرد.

درحال‌حاضر، هدفون‌های بی‌سیم Tone Free T80 ال‌جی به‌صورت بسته‌ای ویژه عرضه می‌شوند که شامل اسپیکر بلوتوثی XBOOM Go XG5QGR رایگان است. قیمت این بسته‌ی ویژه ۱۹۹/۹۹ دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram